„Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej w zakresie modernizacji budynków Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim”

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Zakładów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00489195
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00489195/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-22 10:21
Lokalizacja
Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d938abd-bc5f-4ad8-9122-e6414ab083de
Identyfikator
7571286097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi związane z budownictwemUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00489195 z dnia 2025-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej
w zakresie modernizacji budynków Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Zakładów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304591

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Witosa 2

1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-makow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-makow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej
w zakresie modernizacji budynków Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d938abd-bc5f-4ad8-9122-e6414ab083de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00489195

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień i decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji kompleksowej modernizacji i rozbudowy zespołu budynków SPZOZ-ZZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

: W postępowaniu zastosowano dwa kryteria oceny ofert: cena (80 pkt) oraz termin realizacji (20 pkt). Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 290.500,00 zł o 199.040,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny złożonej oferty.
2025-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi