Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej

Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00489530
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00489530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-22 11:26
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9ea31b1-bb04-4c5c-8431-84a08a91c9c8
Identyfikator
6431004477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTIAN WYPYSIŃSKIGliwice, PL · lot 0
30 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00489530 z dnia 2025-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10

1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@um.siemianowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.siemianowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9ea31b1-bb04-4c5c-8431-84a08a91c9c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka sektora finansów publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9ea31b1-bb04-4c5c-8431-84a08a91c9c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00489530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033447/30/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414689

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-MPGKiM/51/IX/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Montaż nawietrzników okiennych i naściennych do stolarki okiennej

Zakres prac obejmuje dostawę wraz z montażem nawietrzników okiennych do stolarki okiennej w lokalach stanowiących własność Gminy Siemianowice Śląskie.
Zamówienie będzie realizowane do kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przewidywana ilość nawietrzaków wynosi 73 sztuk i może ulec zmniejszeniu kub zwiększeniu.
Montaż nawietrzaków okiennych ciśnieniowych w których ilość dostarczonego powietrza zależy od ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia, wydajność nawiewnika ma osiągnąć wartość (25 m3/h przy różnicy ciśnień 10Pa dla okna PCV). Przy dalszym wzroście konstrukcja okapu ma ograniczać ilość doprowadzanego powietrza. Użytkownik musi mieć możliwość przymknięcia przysłony ograniczając przepływ powietrza do minimum (7m3/h przy różnicy ciśnień 10Pa dla okna PCV). Nawiewnik musi być wyposażony w suwak umożliwiający płynną regulację ilości dostarczonego powietrza poprzez zmianę zmianę stopnia otwarcia przepustnicy. Urządzenie musi zachować szczelność na przenikanie wody opadowej w pozycji zamkniętej przy różnicy ciśnień 300Pa dla okna PCV. Nawiewniki powinny posiadać Aprobatę techniczną ITB potwierdzająca wymienione wcześniej parametry. Celem ich poprawnego działania oraz zgodnie z PN-83/B-03430/AZ3 z 2000r należy zamontować je w górnej części okien.

Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana "EWMAR" Krystian Wypysiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243352765

7.3.3) Ulica: ul. Skarbnika 4

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane