Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2024/2025 do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego „Radość Życia” w Sandomierzu
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481409
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-03 07:57
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4806704d-4d19-494c-86e4-3185b9a20901
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481409 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2024/2025 do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego „Radość Życia” w Sandomierzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4806704d-4d19-494c-86e4-3185b9a209011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2024/2025 do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego „Radość Życia” w Sandomierzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4806704d-4d19-494c-86e4-3185b9a20901
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050022/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W roku szkolnym 2024/2025 dowóz i odwóz dzieci i uczniów niepełnosprawnych odbywać się będzie na trasie:
Przywóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
Tarnobrzeg - Sandomierz tj.
ul. Sienkiewicza 211 (DPS), ul. Kochanowskiego 12, ul. Piłsudskiego (przystanek), ul. Prusa, ul. Wiejska 4 (przystanek), ul. Szlachecka 17, ul. Przyrzeczna 19, ul. Zagórze 13, Sandomierz – Trześniowska 13, Opatowska 10.
Wyjazd z ul. Sienkiewicza o godz. 7.30
Odwóz- od poniedziałku do piątku, 1 raz dziennie na trasie:
Sandomierz - Tarnobrzeg tj.:
Sandomierz - ul. Opatowska 10, ul. Trześniowska 13, ul. Zagórze 13, ul. Przyrzeczna 19, ul. Szlachecka 17, ul. Sienkiewicza 211 (DPS), ul. Piłsudskiego (przystanek), ul Kochanowskiego 12, ul. Prusa, ul. Wiejska 4 (przystanek).
Wyjazd z Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego „Radość Życia” o godz.14.00.
Ilość osób dowożona na w/w trasie: 16 uczniów, w tym jeden na wózku, 1 opiekun.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77155,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140812,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77155,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 690217156
7.3.3) Ulica: Trzęsówka 12
7.3.4) Miejscowość: Trzęsówka
7.3.5) Kod pocztowy: 36-106
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77155,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-30| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |