Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026

Gmina Nielisz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00491310
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00491310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-23 07:35
Lokalizacja
Nielisz, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-439f39dd-0a0c-4f11-97a6-a97f1de8ad4a
Identyfikator
9222750048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kuchnia polowaCysterny do transportu wody

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00491310 z dnia 2025-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nielisz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nielisz 279

1.5.2.) Miejscowość: Nielisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-413

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846312727

1.5.8.) Numer faksu: 846312715

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nielisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugnielisz.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-439f39dd-0a0c-4f11-97a6-a97f1de8ad4a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-439f39dd-0a0c-4f11-97a6-a97f1de8ad4a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00491310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029728/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 1. Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463361

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOP 2710/1/OC/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 137988 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1 zamówienia - Zakup mobilnej kuchni polowej.
Przedmiot zamówienia w ramach tej części obejmuje:
Zakup mobilnej kuchni polowej opalanej różnymi paliwami obejmująca swym zakresem przyczepę, hak holowniczy z regulacją wysokości umożliwiając tym samym holowanie różnymi typami pojazdów, co najmniej dwie komory do gotowania, popielnik, uszczelki silikonowe do pokrywy czajnika, łapacz iskier, ruszt, zakryty przedni pojemnik na akcesoria, płyn przenoszący ciepło-gliceryna, szufelka, łopatka do gotowania, dostawa sprzętu oraz serwis w okresie gwarancyjnym mobilnej kuchni polowej.
Na zamówionych produktach znajdować się ma opis „Zadanie realizowane jest w ramach Program Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025 -2026”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211400-6 - Kuchnia polowa

4.5.5.) Wartość części: 55000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 2 zamówienia – Zakup przyczepy z cysterną do wody.
Przedmiot zamówienia w ramach tej części obejmuje:
1) Zakup 1 ciągnikowej przyczepy - cysterny do transportu wody pitnej o pojemności 8000 l, obejmujący swym zakresem podwozie 1 lub 2 osiowe, zaczep do transportu ciągnikiem rolniczym, światła drogowe, elektryka umożliwiająca poruszanie się po drogach publicznych, instalacja hamulcowa pneumatyczna dwuprzewodowa. Wyposażenie cysterny: 1 komora z przegrodą, stal nierdzewna, cysterna izolowana na całej powierzchni, właz górny z pokrywą i odpowietrznikiem, zamykana na kłódkę (niezbędne uszczelki silikonowe do włazu), elektropolerowany kolektor spustowy wyposażony w 3 lub 4 kurki czerpalne zakończony końcówką strażacką do napełniania oddolnego cysterny, drabinka umożliwiająca dostęp do włazu, napis „woda pitna” po bokach cysterny, świadectwo jakości dopuszczające cysternę do transportu wody pitnej, atest higieniczny, homologacja na przyczepę, dokumenty ze stacji diagnostycznej w tym dostawa oraz serwis w okresie gwarancyjnym.
Na zamówionych produktach znajdować się ma opis „Zadanie realizowane jest w ramach Program Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025 -2026”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.) Wartość części: 82988 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1)Zgodnie z art. 259 ww. ustawy jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258,
2)Zgodnie z art. 260 ust. 2 ww. ustawy, Zamawiający jest zobowiązany do udostępnienia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacji o unieważnieniu postępowania, podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
3)Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159900 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1)Zgodnie z art. 259 ww. ustawy jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258,
2)Zgodnie z art. 260 ust. 2 ww. ustawy, Zamawiający jest zobowiązany do udostępnienia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacji o unieważnieniu postępowania, podając uzasadnienie faktyczne i prawne,
3)Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121770 PLN

2025-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy