Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych
Gmina Jędrzejów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481571
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-03 08:56
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0457ba8-bce0-4470-bec5-a2ff0f88a469
- Identyfikator
- 6562213098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481571 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jędrzejów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009774
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 33a
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413861010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjedrzejow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajedrzejow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0457ba8-bce0-4470-bec5-a2ff0f88a469
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.5 ,,Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. ,,Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00425442
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 255230,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 1 sztuki lekkiego samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wymagania minimalne dla lekkiego samochodu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych”.
3. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Projektu FESW.02.05-IZ.00-0126/23 pn.: „Zwiększenie mobilności jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Prząsławiu poprzez zakup nowoczesnego specjalistycznego sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk katastrofalnych oraz poważnych awarii chemiczno-ekologicznych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.5 ,,Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. ,,Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314026,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314026,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314026,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO IDEA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 5422575613
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314026,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Gmina Jędrzejów prowadzi niniejsze postępowanie na podstawie porozumienia i pełnomocnictwa z dnia 01.07.2024 r. udzielonego na mocy art. 37 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) przez Ochotniczą Straż Pożarną w Prząsławiu, Prząsław 7, 28-300 Jędrzejów NIP 656-21-35-978, REGON 292387580| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |