„Modernizacja ogrodzenia (od ul. Zamkowej) w ZSO”

POWIAT SZYDŁOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00493202
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00493202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-23 13:59
Lokalizacja
Szydłowiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a01aa12-1a3a-40f9-8f9d-1c695ee1dc63
Identyfikator
7991963340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweWznoszenie ogrodzeńRoboty murarskie i muroweRoboty kamieniarskieKamieniarskie roboty wykończenioweRóżne specjalne roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00493202 z dnia 2025-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja ogrodzenia (od ul. Zamkowej) w ZSO”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZYDŁOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223215

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Marii Konopnickiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486177000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sylwia.pietras@szydlowiecpowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatszydlowiecki.ezamawiajacy.pl/pn/SZYDLO/demand/231846/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja ogrodzenia (od ul. Zamkowej) w ZSO”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a01aa12-1a3a-40f9-8f9d-1c695ee1dc63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063123/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Modernizacja ogrodzenia (od ul. Zamkowej) w ZSO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00411986

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.272.40.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Modernizacja ogrodzenia (od ul. Zamkowej) w ZSO”
W ramach realizacji zadania wykonany zostanie remont ogrodzenia terenu (działka nr ewid. 4150) Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu. Przewidywane prace nie zmieniają formy architektonicznej istniejącego ogrodzenia. Zakres prac nie zawiera prac zmieniających konstrukcje istniejących murów.
Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych- załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia,
b. Przedmiar robót - załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe

45000000-7 - Roboty budowlane

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację przedmiotu zamówienia, zatem postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane