Dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu w wybranych szkołach Gminy Wrocław – w podziale na 3 zadania

CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00493289
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00493289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-23 14:11
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-684e9b31-79cb-4cb2-ac20-00e515aadb89
Identyfikator
8943242689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktycznePrzyrządy optyczneSprzęt fotograficznySprzęt kuchenny

Wykonawcy

3 przyznane

NATALIA NITRAWrocław, PL · lot 0
120 918,24 PLN
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKutno, PL · lot 1
23 711,94 PLN
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKutno, PL · lot 2
23 447,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00493289 z dnia 2025-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu w wybranych szkołach Gminy Wrocław –
w podziale na 3 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529065560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 49A

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kwolicka@cpkz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckz.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-684e9b31-79cb-4cb2-ac20-00e515aadb89

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu w wybranych szkołach Gminy Wrocław –
w podziale na 3 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-684e9b31-79cb-4cb2-ac20-00e515aadb89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005315/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu w wybranych szkołach gminy Wrocław – w podziale na 3 zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Bliżej rynku pracy. Wsparcie rozwoju edukacji zawodowej we Wrocławiu” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (Działanie FEDS.08.01 Dostęp do edukacji).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00438539

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 26/TP/CPKZ/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 128203,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu – przyrządy optyczne:
1) goniometr z autokolimatorem (wraz z przeprowadzeniem szkolenia z obsługi dostarczanego urządzenia - w zakresie wskazanym w Arkuszu kalkulacyjnym dla Zadania 1) – 1 sztuka
2) kolimator precyzyjny ze źródłem światła – 2 sztuki
3) celownik do ławy optycznej – 2 sztuki
4) dioptromierz elektroniczny – 1 sztuka
5) dioptromierz lunetowy – 2 sztuki
6) szlifierka ręczna optyczna – 3 sztuki
7) autorefraktometr z keratometrią – 1 sztuka
8) foropter – 1 sztuka
9) unit okulistyczny (wraz z montażem i przeprowadzeniem szkolenia z obsługi dostarczanego urządzenia - w zakresie wskazanym w Arkuszu kalkulacyjnym dla Zadania 1) – 1 sztuka
10) ekran LCD 17” okulistyczny - 1 sztuka
do Technikum nr 18, ul. Ślężna 2/24, 53-302 Wrocław.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 1 (zwanym dalej „OPZ 1” ).

3. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia z obsługi wybranych urządzeń oraz ich montaż (w zakresie wskazanym z OPZ1).

4. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego (na etapie dostawy) pomieszczeń, a także montażu wybranych urządzeń i przeprowadzenia szkolenia oraz uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń.

5. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibie Technikum nr 18, ul. Ślężna 2/24, 53-302 Wrocław.

6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

7. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ1.

8. Przedstawione w OPZ1 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

9. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

10. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

11. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

12. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.

13. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38600000-1 - Przyrządy optyczne

4.5.5.) Wartość części: 84323,93 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu – sprzęt fotograficzny:
1) aparat cyfrowy bezlusterkowy 1 z obiektywem – 1 sztuka
2) lampa studyjna błyskowa – 1 sztuka
3) statyw kolumnowy do lamp – 1 sztuka
4) statyw do aparatu – 1 sztuka
5) wyzwalacz do lamp – 1 sztuka
6) stół bezcieniowy – 1 sztuka
7) aparat cyfrowy bezlusterkowy 2 z obiektywem – 1 sztuka
do wybranych placówek gminy Wrocław (placówki oraz ilości jakie należy dostarczyć do każdej z nich zostały wskazane w ust. 4 swz).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 2 (zwanym dalej „OPZ 2” ).

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego (na etapie dostawy) pomieszczeń i uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń.

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibach wskazanych poniżej szkół (teren Wrocławia):
1) aparat cyfrowy bezlusterkowy 1 z obiektywem – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
2) lampa studyjna błyskowa – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
3) statyw kolumnowy do lamp – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
4) statyw do aparatu – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
5) wyzwalacz do lamp – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
6) stół bezcieniowy – Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Skwierzyńska 1-7, 53-521 Wrocław
7) aparat cyfrowy bezlusterkowy 2 z obiektywem – Technikum nr 14, ul. Nowodworska 70-82, 54-438 Wrocław

5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ2.

7. Przedstawione w OPZ2 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

8. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

9. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

10. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

11. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.

12. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.5.) Wartość części: 17172,35 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach przedmiotowego Zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć w pracowniach nauki zawodu – sprzęt i urządzenia gastronomiczne:
1) ekspres kolbowy – 1 sztuka
2) elektryczny żarnowy młynek do kawy z technologią Silnet – 1 sztuka
3) kostkarka do lodu – 1 sztuka
4) szafa chłodniczo-mroźnicza przeszklona – 1 sztuka
do Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, ul. Kamienna 86, 50-547 Wrocław.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do swz – Arkusz kalkulacyjny z OPZ dla Zadania 3 (zwanym dalej „OPZ 3” ).

3. Wykonawca zobowiązany jest również do transportu przedmiotu zamówienia, jego rozładunku oraz wniesienia sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego (na etapie dostawy) pomieszczeń i uprzątnięcia wszelkich powstałych w wyniku dostawy odpadów i nieczystości oraz usunięcia ewentualnie powstałych uszkodzeń.

4. Wszystkie powyżej wskazane czynności zostaną wykonane w siedzibie Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, ul. Kamienna 86, 50-547 Wrocław

5. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, nieużywany i nieuszkodzony.

6. Do oferowanego sprzętu muszą być dołączone wszystkie akcesoria i wyposażenie dodatkowe wskazane w OPZ3.

7. Przedstawione w OPZ3 parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne
i jakościowe oczekiwane przez Zamawiającego.

8. Przy dostawie sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć instrukcje obsługi w języku polskim.

9. Przedmiot zamówienia ma być opakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu umowy aż do chwili wydania Zamawiającemu w miejscu dostawy, potwierdzonej protokołem odbioru.

10. Dostawa winna być realizowana wyłącznie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 15.00, z wyłączeniem sobót - bądź w innym terminie zaakceptowanym przez Zamawiającego.

11. Wykonawca zobowiązany jest ustalić termin dostawy (dzień) bezpośrednio z Zamawiającym.

12. W związku z faktem, iż odbiorcą zamówienia mogą być między innymi osoby niepełnosprawne, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, by dostarczony sprzęt miał możliwość odpowiedniego przystosowania umożliwiającego korzystanie z niego również przez osoby niedowidzące, niedosłyszące i z ograniczeniami ruchowymi

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.5.) Wartość części: 26706,94 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120918,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120918,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120918,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NitraMed Nitra Natalia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931948630

7.3.3) Ulica: św.Mikołaja 21-29 lok 1 a

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-128

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120918,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23711,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23711,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521288041

7.3.3) Ulica: NOSKOWSKIEGO 1

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23711,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23447,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269669,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23477,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521288041

7.3.3) Ulica: NOSKOWSKIEGO 1

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23447,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy