Dostawa przyczepy ze sprzętem do dekontaminacji

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00493857
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00493857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-23 18:06
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d310803-9dc8-4e3a-bd38-96831902abc3
Identyfikator
9820279483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Dokumenty

To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyczepy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00493857 z dnia 2025-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyczepy ze sprzętem do dekontaminacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zgierska 47

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-446

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lodz@lodzkie.straz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kmpsp-lodz

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1174313

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przyczepy ze sprzętem do dekontaminacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d310803-9dc8-4e3a-bd38-96831902abc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00059212/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa przyczepy ze sprzętem do dekontaminacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00420257

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MK.2370.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy ze sprzętem do dekontaminacji wraz z wyposażeniem oraz przeszkolenie osób do obsługi pojazdu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34223300-9 - Przyczepy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 19.09.2025 r. Zamawiający w Biuletynie Zamówień Publicznych zamieścił ogłoszenie o zmianie ogłoszenia w zakresie zmiany terminu składania i otwarcia ofert. Następnie na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1174313 umieścił ogłoszenie o zmianie ogłoszenia oraz informację o zmianie treści SWZ, w tym zmianie terminu składania i otwarcia ofert do dnia 25.09.2025 r. Wykonując obowiązki związane z dokonaną zmianą, Zamawiający nie dokonał stosownej modyfikacji na stronie internetowej prowadzonego postępowania, polegającej na zmianie terminu składania ofert. Wskutek powyższego zegar, odmierzający na Platformie czas do składania ofert, podawał pierwotnie ustalony przez Zamawiającego termin składania ofert, a następnie informował o skończeniu czasu do składania ofert, uniemożliwiając potencjalne złożenie nowej oferty, lub wycofanie dotychczas złożonych ofert, wbrew dokonanej przez Zamawiającego zmianie. W dniu 22.09.2025 r. wpłynęła jedna oferta. Przedmiotowa oferta nie została odszyfrowana, w związku z czym Zamawiający nie zapoznał się z jej treścią. Kontynuowanie niniejszego postępowania nie zapewni zachowania uczciwej konkurencji i równego traktowania Wykonawców. Wobec powyższego postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2025-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy