Zakup i dostawa wyposażenia pracowni informatycznej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych Gminy Łęczyce
Gmina Łęczyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00494102
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00494102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-24 08:25
- Lokalizacja
- Łęczyce, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e3c7582-7d7e-4807-bd3e-4fc70715b9b3
- Identyfikator
- 5882087766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
EDUMATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOkole, PL · lot 0
62 900 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00494102 z dnia 2025-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa wyposażenia pracowni informatycznej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych Gminy Łęczyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 53
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-218
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-leczyce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa wyposażenia pracowni informatycznej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych Gminy Łęczyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e3c7582-7d7e-4807-bd3e-4fc70715b9b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036573/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Zakup i dostawa wyposażenia pracowni językowej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych Gminy Łęczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze europejskie dla Pomorza (FEP)2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działanie 5.8. edukacja ogólna i zawodowa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00437603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.23.2025.PG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wyposażania do pracowni informatycznej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie ul. Długa 21 84-218 Rozłazin. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż, instalację i konfigurację wyposażenia pracowni językowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95140,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edumate Sp. z .o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922304484
7.3.4) Miejscowość: Okole
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 dni
| 2025-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |