Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Racławicach

GMINA RACŁAWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00494197
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00494197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-24 08:49
Lokalizacja
Racławice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1919d57c-2f0c-4b04-abab-2a2bce2a04a9
Identyfikator
6591184436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawPrzygotowanie terenu pod budowęWyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00494197 z dnia 2025-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Racławicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACŁAWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 32-222

1.5.2.) Miejscowość: Racławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-222

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413067250

1.5.8.) Numer faksu: zamowienia.publiczne@raclawice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@raclawice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raclawice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/raclawice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Racławicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1919d57c-2f0c-4b04-abab-2a2bce2a04a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00059213/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Racławicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271/042.25.15

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane zadania pn. „ Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w
Racławicach” obejmujące:
-Demontaż starych urządzeń z placu zabaw,
-Demontaż starego ogrodzenia,
-Usuniecie fundamentów urządzeń,
-Usunięcie humusu,
-Wyprofilowanie terenu gruntowego– usuniecie nierówności,
-Wykonanie powierzchni bezpiecznych z mat gumowych,
-Zakup i montaż urządzeń wyposażenia placu zabaw,
-Zakup i montaż tablicy informacyjnej zawierającej regulamin określający zasady i warunki korzystania z placu zabaw,
- Montaż ławek w ilości 5 sztuk,
-Montaż koszy na śmieci w ilości 4 sztuki,
-Wykonanie ogrodzenia przeziernego o wysokości 1,0 m z paneli stalowych o prętach pionowych i furtki o szerokości 1,2 m,
- Prace wykończeniowe
Inwestycja zlokalizowana jest w Gminie Racławice, powiat miechowski w miejscowości Racławice na działce nr ewid. nr
634/1. Prace należy wykonać zgodnie z pozwoleniem nr ZN-5142.306.2025 z dnia 08.07.2025 Małopolskiego
Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
Nadzór archeologiczny o którym mowa w pozwoleniu nr ZN-5142.306.2025 z dnia 08.07.2025 Małopolskiego
Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytkówleży
po stronie Wykonawcy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ tj. opis przedmiotu zamówienia (OPZ) –
dokumentacja zgłoszenia robót budowlanych, specyfikacji techniczna wykonania i odbioru robót, pozwolenie
konserwatorskie , pomocniczo przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane