Dostawa oraz instalacja sprzętu specjalistycznego, oprogramowania do montażu dźwięku oraz realizacji nagrań dźwiękowych

Województwo Łódzkie-Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00494433
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00494433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-24 09:42
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8911c1a3-576c-42f5-b9ec-efa4618a233f
Identyfikator
7252282527
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt dźwiękowyMikrofony i głośnikiWzmacniaczeUrządzenia komputeroweAparatura do powielania dźwiękuRóżne meble i wyposażenieInstrumenty muzyczneAkcesoria do instrumentów muzycznychPakiety oprogramowania muzycznego lub do edycji dźwiękówKarty dźwiękoweAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideoSprzęt nagłaśniającyOdbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielającaAkcesoria do urządzeń audioGłośnikiSłuchawkiKomputery osobisteAkcesoria do wprowadzania danychAkcesoria komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneMeble komputeroweRutery siecioweUrządzenia sieciowePanele

Wykonawcy

1 przyznane

COMMERCIAL AUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
654 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00494433 z dnia 2025-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oraz instalacja sprzętu specjalistycznego, oprogramowania do montażu dźwięku oraz realizacji nagrań dźwiękowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Łódzkie-Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380827452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Narutowicza 122

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-145

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowoczesnaszkola.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8911c1a3-576c-42f5-b9ec-efa4618a233f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz instalacja sprzętu specjalistycznego, oprogramowania do montażu dźwięku oraz realizacji nagrań dźwiękowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8911c1a3-576c-42f5-b9ec-efa4618a233f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062790/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa oraz instalacja sprzętu specjalistycznego, oprogramowania do montażu dźwięku oraz realizacji nagrań dźwiękowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie i wyposażenie Nowoczesnego Ośrodka Egzaminacyjnego (NOE) przy Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi wchodzącego w skład Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi - Nr umowy o dofinansowanie: FELD.08.08-IZ.00-0079/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394207

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/NOE/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz instalacja sprzętu specjalistycznego, oprogramowania do montażu dźwięku oraz realizacji nagrań dźwiękowych.
4.2. Dostawa odbywać się będzie do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4.4. Opis przedmiotu zamówienia zawierający wartości wymaganych parametrów minimalnych zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 1a do SWZ/Umowy – Arkusz Asortymentowo-cenowy).
4.5. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany.
4.6. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko urządzeń wymaganych przez Zamawiającego, jego montaż, instalację i uruchomienia oraz sprawdzenie poprawności działania.
4.7. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części, z uwagi na fakt iż całość sprzętu musi być ze sobą kompatybilna a podział zamówienia może skutkować brakiem ich współdziałania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32343000-9 - Wzmacniacze

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

32331300-5 - Aparatura do powielania dźwięku

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

37310000-4 - Instrumenty muzyczne

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

48521000-6 - Pakiety oprogramowania muzycznego lub do edycji dźwięków

30237136-1 - Karty dźwiękowe

32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca

32351300-1 - Akcesoria do urządzeń audio

32342412-3 - Głośniki

32342100-3 - Słuchawki

30213000-5 - Komputery osobiste

30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

39134000-0 - Meble komputerowe

32413100-2 - Rutery sieciowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

44175000-7 - Panele

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 654600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Commercial Audio Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512550412

7.3.3) Ulica: Jeziorki

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-863

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy