Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481672
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-03 09:30
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-278057bb-2624-4820-9cdf-7136b151a6f0
- Identyfikator
- 6920001219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481672 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390558659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 768462911
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pgm-polkowice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm-polkowice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pgm-polkowice.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-278057bb-2624-4820-9cdf-7136b151a6f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Samochód fabrycznie nowy, nieuszkodzony.
2. Rok produkcji 2024.
3. Kolor biały.
4.Pojazd musi bezwzględnie posiadać powyższe parametry techniczne oraz być wykonany zgodnie z przepisami Unii Europejskiej i spełniać obowiązujące w Polsce przepisy BHP. Gwarancja min 36 miesięcy lub przebieg min 100 000 km; licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy bez wad i usterek.
5. Wykonawca zapewni stały serwis i przeglądy gwarancyjne w okresie udzielonej gwarancji. Koszty serwisu i przeglądów gwarancyjnych w okresie udzielonej gwarancji ponosi zamawiający.
6. Przeglądy oraz ewentualne naprawy gwarancyjne będą wykonywane w autoryzowanym serwisie producenta umiejscowionym do 30 km od siedziby zamawiającego.
7.W przypadku konieczności zgoda na podłączenie do urządzenia lokalizacyjnego GPS oraz podłączenia do sieci CAN bez utraty gwarancji, urządzenie kompatybilne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt . IV.SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2) Ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208998,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208998,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |