Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu „Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Trzeszczany”

GMINA TRZESZCZANY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00494655
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00494655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-24 10:27
Lokalizacja
Trzeszczany Pierwsze, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a973727-bf80-4f34-b371-fc0d115d479a
Identyfikator
9191739978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Serwery komputeroweAwaryjne urządzenia wyłączenioweUrządzenia siecioweSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaSerwery siecioweUsługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacjiPakiety oprogramowania antywirusowegoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia specjalistycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00494655 z dnia 2025-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających
odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu „Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Trzeszczany”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZESZCZANY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368836

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzeszczany Pierwsze 194

1.5.2.) Miejscowość: Trzeszczany Pierwsze

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-554

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84-6575059

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@trzeszczany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.trzeszczany.roztocze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a973727-bf80-4f34-b371-fc0d115d479a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających
odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu „Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Trzeszczany”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a973727-bf80-4f34-b371-fc0d115d479a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018231/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Trzeszczany

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Cyberbezpieczny Samorząd”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00484342

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu „Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Trzeszczany”

4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682520-1 - Awaryjne urządzenia wyłączeniowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

48821000-9 - Serwery sieciowe

51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie jest obarczone wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy