Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Barcinie przy ul. Polnej.
GMINA BARCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00494926
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00494926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-24 11:24
- Lokalizacja
- Barcin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b02aa09-d690-4567-8173-b140d6c620d8
- Identyfikator
- 5621772523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00494926 z dnia 2025-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Barcinie przy ul. Polnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Artylerzystów 9
1.5.2.) Miejscowość: Barcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-190
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@barcin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.barcin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.barcin.pl/zamowienie/modernizacja-kompleksu-sportowego-orlik-w-barcinie-przy-ul-polnej-21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Barcinie przy ul. Polnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b02aa09-d690-4567-8173-b140d6c620d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034001/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego Orlik w Barcinie przy ul. Polnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00457898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SS.271.34.2025.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W obrębie kompleksu Orlik planuje się wykonanie robót:
• demontaż starych oraz montaż nowych drzwi zewnętrznych,
• miejscowa niwelacja kostki brukowej w miejscach nierówności,
• wymiana wykładziny PCV,
• wykończenie ścian i sufitów płytą HDF lakierowaną białą,
• wymiana drzwi wewnętrznych w łazience,
• naprawa elewacji z desek sosnowych,
• wymiana świetlików kopułowych,
• wymianie armatury łazienkowej,
• odmalowanie balustrad dla osób niepełnosprawnych,
• odmalowanie całego budynku(elewacja z desek sosnowych),
• remont ogrodzenia,
• wyczyszczenie boiska do piłki nożnej oraz uzupełnienie granulatu,
• wyczyszczenie boiska do piłki ręcznej,
• zakup i montaż wiat stadionowych i siedzisk stadionowych,
• zakup i montaż trybuny,
• zakup i wymiana opraw oświetleniowych,
• zakup i montaż koszy do koszykówki,
• wykonanie czyszczenia kostki brukowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45000000-7 - Roboty budowlane
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak złożonych ofert| 2025-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |