„Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC”
GMINA BOBROWNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00495181
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00495181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-24 12:13
- Lokalizacja
- Bobrowniki, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f8295f3-1c4d-4cf3-af77-7e8b26e1e3bf
- Identyfikator
- 6252446477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki prądotwórczeGeneratory z silnikami o zapłonie samoczynnymPrądnice awaryjnePrzyczepy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00495181 z dnia 2025-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOBROWNIKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat IZP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 8
1.5.2.) Miejscowość: Bobrowniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-583
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 287 78 87
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@bobrowniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bobrowniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bobrowniki.logintrade.net/zapytania_email,212849,7d3dd9d448a9c863b4b4b72237f3e04e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f8295f3-1c4d-4cf3-af77-7e8b26e1e3bf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047386/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 „Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00478681
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.13.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 540725,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia: „Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” obejmuje zakup i dostawę 15 sztuk agregatów prądotwórczych. Realizowany jest w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC” z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym
31127000-2 - Prądnice awaryjne
34223300-9 - Przyczepy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 24 października 2025 r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty (brak ofert) na wykonanie zadania pn.: „Dostawa agregatów prądotwórczych trójfazowych” w ramach zadania budżetowego „Realizacja zadań związanych z POL i OC”.Powoduje to obowiązek unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
| 2025-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |