10/TP/25 - DOSTAWY PIECZYWA ORAZ ŚWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.

ZAKŁAD KARNY W RZESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00495238
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00495238/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-24 12:23
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59cff6e5-7d55-4fe9-b22e-69a51c7fe88c
Identyfikator
8131452600
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PieczywoChlebBułeczkiPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PIEKARNIA 'ZIARNO' JAN WINIARSKI SPÓŁKA JAWNATARNÓW, PL · lot 0
393 992 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00495238 z dnia 2025-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
10/TP/25 - DOSTAWY PIECZYWA ORAZ ŚWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ
W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W RZESZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Załęska 76

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-322

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_rzeszow@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zk_rzeszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

10/TP/25 - DOSTAWY PIECZYWA ORAZ ŚWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ
W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59cff6e5-7d55-4fe9-b22e-69a51c7fe88c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495238

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00098201/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 DOSTAWY PIECZYWA ORAZ SWIEŻYCH WYROBÓW PIEKARSKICH DO MAGAZYNU ZAMAWIAJĄCEGO MIESZCZĄCEGO SIĘ W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2232/10/TP/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 375580,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne (według zamówień) dostawy pieczywa oraz świeżych wyrobów piekarskich do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Zakładzie Karnym w Rzeszowie zgodnie
z asortymentem wskazanym formularzu cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ).
2. Lp. Kod CPV Przedmiot zamówienia J.m. Ilość
1. CPV 15811100-7 Chleb mieszany 600 g, krojony
Produkt powstały z mąki pszennej typ 750 - 60%, mąki żytniej typ 720 - 40%, wody, drożdży, soli. Chleb zapakowany w woreczki foliowe. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 3 dni od daty dostawy. Prawidłowo oznakowany. Ilość: 160 000 kg.
2. CPV 15811100-7 Chleb graham 500 g, krojony
Produkt powstały z mąki pszennej graham typ 1850 - 60%, mąki pszennej typ 750 - 40%, wody, soli, drożdży. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 3 dni od daty dostawy. Prawidłowo oznakowany. Ilość: 13 000 kg.
3. CPV 15811400-0 Bułki pszenne typu weka 400 g, krojone
Produkt powstały z mąki pszennej typ 550 - 100 %, wody, drożdży, soli, cukru. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 3 dni od daty dostawy. Prawidłowo oznakowane. Ilość: 11 000 kg.
4. CPV 15810000-9 Bułka tarta
Produkt pochodzący z przemiału bułki pszennej 100%. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 30 dni od daty dostawy. Prawidłowo oznakowana. Ilość: 400 kg.
3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć w/w towar zgodnie z wymogami sanitarnymi i HACCP, w sposób zapobiegający utracie walorów smakowych i odżywczych. W/w artykuł spożywczy nie może wykazywać nieświeżości lub zepsucia.
4. Częstotliwość dostaw: od poniedziałku do soboty w każdym dniu (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych
od pracy); na podstawie zamówień składanych przez Zamawiającego.
5. Termin dostaw: w godzinach od 7:00 do 9:00.
6. Miejsce dostaw: Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, 35-322 Rzeszów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15811100-7 - Chleb

15811400-0 - Bułeczki

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393992,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740460,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393992,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIEKARNIA ZIARNO JAN WINIARSKI SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730008030

7.3.3) Ulica: Skrzyszowska 11

7.3.4) Miejscowość: TARNÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393992,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

BRAK
2025-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy