Malowanie pomieszczeń w Domach Studenta UJK nr post. ADP.2301.56.2024
UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481718
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481718/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-03 09:45
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4b9e3cd-2ac1-4313-a0a4-711c77a0c028
- Identyfikator
- 6570234850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481718 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie pomieszczeń w Domach Studenta UJK nr post. ADP.2301.56.2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 0413497365
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.kmieciak@ujk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4b9e3cd-2ac1-4313-a0a4-711c77a0c0281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie pomieszczeń w Domach Studenta UJK nr post. ADP.2301.56.20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4b9e3cd-2ac1-4313-a0a4-711c77a0c028
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481718
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038129/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Malowanie obiektów UJK w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445293
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADP.2301.56.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 115020 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu zgodnie z OPZ ,dokumentacją STWIORB robót polegających na malowaniu pokoi, łazienek i kuchni w D.S. „Łącznik, D.S. „ Odyseja”, D.S.”Melodia” D.S. „Asystent”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Na Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia składają się następujące dokumenty:
1) Opis przedmiotu zamówienia
2) Dokumentacja STWIORB
3) Obmiary robót
14. Etapowanie realizacji prac remontowych :
a) zabezpieczenia mebli, okien i posadzek na czas robót malarskich ;
b) przygotowanie podłoża - drobne reperacje tynków;
c) gruntowanie powierzchni tynków – sufity i ściany;
d) malowanie farbami akrylowymi sufitów , kolor – biały
e) ) malowanie farbami akrylowymi ścian , kolor – NCS S502Y
e) malowanie lamperii wodorozcieńczalnym lakierem akrylowym
f) sprzątanie po robotach malarskich
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115020,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589896,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115020 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUG MALARSKICH I REMONTOWOBUDOWLANYCH Królik Stanisław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6581003870
7.3.3) Ulica: ul. Kielecka 21
7.3.4) Miejscowość: Mniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-080
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115020 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-04| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |