Dostawa części zamiennych do sprzętu ochrony osobistej, dróg oddechowych i ciała.
1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481719
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-03 09:46
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ab83484-28a4-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7651684463
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481719 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa części zamiennych do sprzętu ochrony osobistej, dróg oddechowych i ciała.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320927404
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ciasna 7
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-601
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 1rblog.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 1rblog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/1rblog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa części zamiennych do sprzętu ochrony osobistej, dróg oddechowych i ciała.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ab83484-28a4-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039420/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.19 Dostawa asortymentu do sprzętu ochrony osobistej dróg oddechowych i ciała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 45/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323603,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części zamiennych do aparatu powietrznego FASER APS 2/2-50; APS31 ZESTAW NAPRAWCZY (remont główny) KPL podstawa 35 opcja 35
2 PIERŚCIEŃ O-RING 7X1,5 SZT podstawa 150 opcja 150
3 PŁATEK ZAWORU WYDECHOWEGO SZT podstawa 150 opcja 150
4 USZCZELKA APS2/2-50 SZT podstawa 150 opcja 150
5 ZAWÓR WYDECHOWY APS2/2-50 SZT podstawa 150 opcja 150
6 PŁYTKA ZAWORU APS2/2-50 SZT podstawa 100 opcja 100
7 MEMBRANA AL. APS2/2-50 SZT podstawa 150 opcja 150
8 PŁATEK SZT podstawa 80 opcja 70
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 60190,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części zamiennych do automatu oddechowego MSA AUER1 MEMBRANA SZT podstawa 150 opcja 150
2 MEMBRANA AUTOMAX (kolor zielony, silikon) SZT podstawa 50 opcja 50
3 MEMBRANA AUTOMAX (kolor czarny, guma) SZT podstawa 25 opcja 25
4 SPRĘŻYNA NACISKOWA SZT podstawa 50 opcja 50
5 ZAPADKA DZWIGNI SZT podstawa 50 opcja 50
6 SPRĘZYNA SZT podstawa 50 opcja 50
7 PIERŚCIEŃ O-RING SZT podstawa 50 opcja 50
8 PŁYTKA ZAWORU WYDECHOWEGO SZT podstawa 100 opcja 100
9 ZAWÓR WYDECHOWY SZT podstawa 50 opcja 50
10 MEMBRANA FONICZNA SZT podstawa 50 opcja 50
11 ZESTAW SERWISOWY ULTRA ELITE P AUER KPL podstawa 150 opcja 150
12 PŁYTKA ZAWORU WYDECHOWEGO SZT podstawa 100 opcja 100
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 166929,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części zamiennych do gaśnicy hiperbarycznej HYFEX1 PŁYN GAŚNICZY SZT podstawa 25 opcja 25
2 PŁYN GASNICZY SZT podstawa 25 opcja 25
3 ZESTAW NAPRAWCZY KPL podstawa 50 opcja 50
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 73625,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części do aparatu FENZY AIR 5500; FENZY AERIS1 PIERŚCIEŃ O-RING 9X2 SZT podstawa 15 opcja 15
2 PIERŚCIEŃ O-RING 11X2,5 SZT podstawa 15 opcja 15
3 PIERŚCIEŃ O-RING 7X2 SZT podstawa 15 opcja 15
4 PIERŚCIEŃ O-RING 11X2 SZT podstawa 15 opcja 15
5 ZESTAW NAPRAWCZY (do reduktora) KPL podstawa 18 opcja 17
6 ZESTAW NAPRAWCZY (automat oddechowy) KPL podstawa 15 opcja 15
7 ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU BUTLI KPL podstawa 8 opcja 7
8 ZESTAW NAPRAWCZY REDUKTORA CIŚNIENIA (przegląd 6 letni) KPL podstawa 5 opcja 5
9 ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU (przegląd 6 letni) KPL podstawa 6 opcja 5
10 ZESTAW NAPRAWCZY (przegląd 6 letni, regulator sygnału akustycznego w reduktorze) KPL podstawa 3 opcja 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 19749,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części do skafandra tkaninowego suchego1 KLEJ TIP TOPOL TPTL 2000 OPAKOWANIE 1KG SZT podstawa 5 opcja 5
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 1650,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa części do butli nurkowych 12V dm3, 15V dm34.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 1460,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74033,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74033,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74033,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych "Faser" S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6451990574
7.3.3) Ulica: Nakielska 42/44
7.3.4) Miejscowość: Tarnowskie Góry
7.3.5) Kod pocztowy: 42-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74033,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono ponieważ w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97231,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97231,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97231,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ocean-Tech Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833023163
7.3.3) Ulica: ul. Kaszubska Droga 13
7.3.4) Miejscowość: Chwaszczyno
7.3.5) Kod pocztowy: 80-209
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97231,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24291,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24291,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24291,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASF Monika Bryszewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291347225
7.3.3) Ulica: Czyżeminek 51
7.3.4) Miejscowość: Czyżeminiek
7.3.5) Kod pocztowy: 95-030
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24291,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione ponieważ obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiająca zawarcie nie podlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1795,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1795,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1795,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ocean-Tech Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833023163
7.3.3) Ulica: ul. Kaszubska Droga 13
7.3.4) Miejscowość: Chwaszczyno
7.3.5) Kod pocztowy: 80-209
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1795,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |