Usunięcie i utylizacja słupów energetycznych, stanowiących własność Gminy Miasto Gniezno, pozostałych po rozbiórce linii napowietrznej elektroenergetycznej obsługującej stację uzdatniania wody
Miasto Gniezno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00495413
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00495413/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-24 12:54
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f891c3a2-c04d-4e84-9a9a-7d60bb22d776
- Identyfikator
- 7841001591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty rozbiórkowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00495413 z dnia 2025-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usunięcie i utylizacja słupów energetycznych, stanowiących własność Gminy Miasto Gniezno, pozostałych po rozbiórce linii napowietrznej elektroenergetycznej obsługującej stację uzdatniania wody
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: tel. 61 426 04 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ryszard.rewers@gniezno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f891c3a2-c04d-4e84-9a9a-7d60bb22d7761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usunięcie i utylizacja słupów energetycznych, stanowiących własność Gminy Miasto Gniezno, pozostałych po rozbiórce linii napowietrznej elektroenergetycznej obsługującej stację uzdatniania wody2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f891c3a2-c04d-4e84-9a9a-7d60bb22d776
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00495413
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038411/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Usunięcie i utylizacja słupów energetycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455110
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usunięcie i utylizacja słupów energetycznych, stanowiących własność Gminy Miasto Gniezno, pozostałych po rozbiórce linii napowietrznej elektroenergetycznej obsługującej stację uzdatniania wody Gniezno – Żydowo wraz ze sporządzeniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2025-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |