„Zakup i dostawa serwerów, macierzy, aplikacji do kopii zapasowych, zasilacza awaryjnego do serwerowni oraz zasilaczy awaryjnych do stanowisk komputerowych”
Gmina Pierzchnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00496005
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00496005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-24 14:39
- Lokalizacja
- Pierzchnica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfa68354-e5a6-48c2-95d9-fc82df0cca65
- Identyfikator
- 6572627358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SerwerySystem składowaniaPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaUrządzenia awaryjne i zabezpieczające
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00496005 z dnia 2025-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa serwerów, macierzy, aplikacji do kopii zapasowych, zasilacza awaryjnego do serwerowni oraz zasilaczy awaryjnych do stanowisk komputerowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pierzchnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010607
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Urzędnicza 6
1.5.2.) Miejscowość: Pierzchnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-015
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413705600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pierzchnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pierzchnica.bip.jur.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfa68354-e5a6-48c2-95d9-fc82df0cca651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa serwerów, macierzy, aplikacji do kopii zapasowych, zasilacza awaryjnego do serwerowni oraz zasilaczy awaryjnych do stanowisk komputerowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfa68354-e5a6-48c2-95d9-fc82df0cca65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00496005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00008974/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeńswa w Gminie Pierzchnica.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
,,Cyberbezpieczny Samorząd" w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytetu II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działania 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00460590
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.9.2025.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia publicznego jest zakup i dostawa: 2 sztuk serwerów, 1 sztuki macierzy, 1 sztuki aplikacji do kopii zapasowych, 1 sztuki zasilacza awaryjnego do serwerowni i 21 sztuk zasilaczy awaryjnych stanowiskowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42965110-2 - System składowania
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z zapisami OPZ, oferowane urządzenie - ZASILACZ AWARYJNY UPS o mocy 1600 VA, z funkcją AVR oraz portem komunikacyjnym USB, powinno posiadać czas podtrzymania nie mniej niż 10 minut przy obciążeniu 50%.Z przeprowadzonej weryfikacji wynika, że żadna z ofert nie spełnia tego wymogu — oferowane urządzenia posiadają krótszy czas podtrzymania niż wymagany, przez co nie odpowiadają treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |