Poprawa odwodnienia w DP2765W w ul. Piłsudskiego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00496072
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00496072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-24 14:53
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-028284de-2bac-428d-b8f0-f7abd1e92979
Identyfikator
5321648374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00496072 z dnia 2025-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa odwodnienia w DP2765W w ul. Piłsudskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpotwock.eb2b.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpotwock.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/490449/poprawa-odwodnienia-w-dp2765w-w-ul-pilsudskiego

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa odwodnienia w DP2765W w ul. Piłsudskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-028284de-2bac-428d-b8f0-f7abd1e92979

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00496072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044138/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Poprawa odwodnienia w DP2765W w ul. Piłsudskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00466894

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-24/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 98628,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 2765W ul. Piłsudskiego w Józefowie.
2) W ramach zamówienia należy wykonać roboty budowalne polegające na wykonaniu odwodnienia w pasie drogi powiatowej nr 2762W ul. Piłsudskiego w pobliżu skrzyżowania o ruchu okrężnym „ronda Andriollego” z dr. wojewódzką nr 721 w m. w Józefów
3) Zadanie obejmuje wykonanie:
a) robót rozbiórkowych na trasie projektowanej inwestycji,
b) robót ziemnych: korytowanie,
c) wykonania odwodnienia drogi,
d) wykonania ławy z betonu pod krawężniki,
e) pobocza z kruszywa naturalnego,
f) odtworzenia podbudowy po robotach ziemnych,
g) ułożenie nawierzchni z kostki betonowej,
h) roboty wykończeniowe, prace kontrolno-pomiarowe.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej opracowanej pn.: zadania „Przebudowa drogi powiatowej ulicy Piłsudskiego w miejscowości Józefów” opracowanej przez „ARS Projekt”.
5) UWAGA: Prace należy prowadzić z zachowaniem odpowiednich przepisów i instrukcji bezpieczeństwa pracy przy wykonywaniu robót budowlanych, Wykonawca zobowiązany jest do opracowania, uzyskania stosownego zatwierdzenia oraz wprowadzenia Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy. Po zakończonych robotach Wykonawca przywróci stałą organizację ruchu,
6) Przejścia przez jezdnię wykonać metodą bezwykopową – przecisk,
7) po przeprowadzonych robotach w pasach zieleni wykonać uzupełnienie humusem oraz obsianie mieszanką traw, przy czym grubość warstwy humusu nie może wynosić mniej niż 10 cm,
8) Termin zamknięcia drogi na czas robót uzgodnić z Urzędem Gminy oraz Otwockimi przewozami Gminno-Powiatowymi.
9) Wykonać inwentaryzację powykonawczą,
10) Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej, w skład, której wchodzić musi m.in. sprawozdanie z badań, aprobaty techniczne na użyte materiały, dokumentacja fotograficzna itp.
Dopuszczenie rozwiązań równoważnych opisywanym w przypadku opisania przedmiotu zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą słowa „lub równoważne”. Zamawiający informuje, że obowiązek zgłoszenia
w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w opisie przedmiotu zamówienia
i wskazania równoważności leży po stronie wykonawcy. W odniesieniu do znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczegółowego procesu, który charakteryzuje konkretne produkty lub usługi Zamawiający wymaga, aby wykonawca w przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych, przedstawił już w jego ofercie dowód równoważności potwierdzający spełnienie kryteriów, które Zamawiający stosuje w celu oceny równoważności np. karty katalogowe producentów. W odniesieniu do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3, Zamawiający wymaga, aby wykonawca przedstawił wraz z ofertą dowody równoważności w sposób określony w art. 101 ust. 5 i 6 pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do dnia 24 października 2025 r. do godziny 12.00 nie wpłynęła żadna oferta
2025-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane