Wykonanie przebudowy pomieszczeń sanitarnych w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy placu Politechniki 1 – etap I - prace przygotowawcze i projektowe
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481783
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-03 10:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e04c932-2a13-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
1 przyznane
WOJEWÓDZKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechanów, PL · lot 0
121 155 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481783 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie przebudowy pomieszczeń sanitarnych w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy placu Politechniki 1 – etap I - prace przygotowawcze i projektowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (+48 22) 234 76 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mariola.plochocka@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/9388001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy pomieszczeń sanitarnych w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy placu Politechniki 1 – etap I - prace przygotowawcze i projektowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e04c932-2a13-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025337/35/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.228 Wykonanie przebudowy pomieszczeń sanitarnych (WC damskie) w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1 - etap I - prace przygotowawcze i projektowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.U.MP.44.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 94624,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie przebudowy pomieszczeń sanitarnych
w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy placu Politechniki 1 – etap I - prace przygotowawcze i projektowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121155,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121155,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121155,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5660004573
7.3.3) Ulica: Tadeusza Wyrzykowskiego 3
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121155,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu Umowy Etapu I i II w terminie 7 miesięcy od dnia zawarcia Umowy:1) Etap I - Wykonawca wykona w terminie 4 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Zakończenie prac i potwierdzenie ich wykonania w sposób należyty w ramach Etapu I zostanie potwierdzone Protokołem odbioru Etapu I.
2) Etap II - Wykonawca wykona w terminie 7 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Zakończenie prac i potwierdzenie ich wykonania w sposób należyty w ramach Etapu II zostanie potwierdzone Protokołem odbioru Etapu II wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych uzgodnień oraz ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.
3) Etap III - Wykonawca będzie pełnił Nadzór Autorski w całym okresie trwania robót budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej Etapu I i II, od dnia protokolarnego przekazania placu budowy wykonawcy robót budowlanych do dnia podpisania protokołu odbioru końcowego bez zastrzeżeń robót budowlanych realizowanych wg tej dokumentacji. Zamawiający szacuje, że okres trwania robót budowlanych realizowanych na podstawie ww. dokumentacji nie przekroczy 24 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania placu budowy wykonawcy robót budowlanych. Zobowiązanie do pełnienia Nadzoru Autorskiego w ramach Umowy będzie trwało przez okres do upływu 36 miesięcy od dnia zakończenia Etapu II, jednak nie dłużej niż do 48 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Po upływie tego terminu Umowa w zakresie Etapu III wygasa.
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |