116/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych, w podziale na 6 części

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00496518
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00496518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 08:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-317d0108-e2cb-4e4a-833d-b28924210fde
Identyfikator
6751000311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okienRoboty rozbiórkoweInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

5 przyznanych

MAREK WOŁOWIECKielce, PL · lot 1
410 017,56 PLN
MAREK WOŁOWIECKielce, PL · lot 2
45 856,81 PLN
FABRYKA STOLARKI BUDOWLANEJ OKNOPLAN LIETZ, WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKraków, PL · lot 3
54 894,04 PLN
FABRYKA STOLARKI BUDOWLANEJ OKNOPLAN LIETZ, WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKraków, PL · lot 4
75 875,01 PLN
FABRYKA STOLARKI BUDOWLANEJ OKNOPLAN LIETZ, WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKraków, PL · lot 5
57 492,67 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00496518 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
116/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych, w podziale na 6 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

116/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych, w podziale na 6 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-317d0108-e2cb-4e4a-833d-b28924210fde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00496518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019325/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wymiana ślusarki (witryny i drzwi) w lokalach użytkowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00407928

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 116/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1165766,66 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 575592,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: os. Zielone 1:
- Zakład Kaletniczy „Christine” (lokal U002), zakres prac: wymiana witryn na drewniane, konserwacja kraty zwijanej, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.
- Stowarzyszenie Rodzin Adopcyjnych i Zastępczych „Profamilia” (lokal U005), zakres prac: wymiana drzwi od strony podwórza na drzwi drewniane, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 44052,17 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: os. Górali 6:
- Sklep Ogólnospożywczy (warzywniak) L1 (lokal U002), zakres prac: wymiana witryn i okien od zaplecza na drewniane wraz z renowacją zwijanych krat, wymiana drzwi na stalowe, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.
- Sklep Ogólnospożywczy L2 (lokal U003), zakres prac: wymiana witryn i okien od zaplecza na drewniane wraz z renowacją zwijanych krat, wymiana drzwi na stalowe, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.
- Firma Handlowo-Usługowa „LEM” L3 (lokal U007), zakres prac: wymiana witryn i okien od zaplecza na drewniane wraz z renowacją zwijanych krat, wymiana drzwi na stalowe, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 334552,82 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: os. Szklane Domy 1 (I) – Firma Handlowa DOMAX (lokal U006), zakres prac: wymiana okien na drewniane, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 38032,63 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: os. Szklane Domy 1 (II) – Firma Handlowa DOMAX (lokal U006), zakres prac: wymiana okien na aluminiowe, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 48537,01 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: os. Wandy 23 – Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „Tęcza” w Krakowie (lokal U001 i U002), zakres prac: wymiana stolarki okiennej na PCV, wymiana drzwi i witryn, konserwacja krat, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 63191,86 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: os. Kalinowe 4:
- INNA SOVA SB Sova's Beauty (lokal U16), zakres prac: Wymiana 1 szt. istniejących drzwi jednoskrzydłowych o wym. 96x208 cm, usytuowanych na I pietrze ww. budynku z zachowaniem wymiarów i kierunku otwarcia, na drzwi aluminiowe, o profilu ciepłym, w kolorze brązowym, przeszklone na ok. połowie wysokości w górnej części, w dolnej części wypełnione panelem stalowym lub aluminiowym. Należy uzyskać współczynnik dla całych drzwi Uwmax=1,3 W/m2K.
- GASTRO I (lokal na parterze, U4), zakres prac: Wymiana 1 szt. istniejących drzwi dwuskrzydłowych o wym. 140x205 cm usytuowanych od strony podwórza ww. budynku z zachowaniem wymiarów i kierunku otwarcia, na drzwi stalowe pełne o profilu ciepłym, w kolorze brązowym lub szarym (do ustalenia). Należy uzyskać współczynnik dla całych drzwi Uwmax=1,3 W/m2K.
- GASTRO II (lokal na I piętrze, U17), zakres prac: Wymiana 1 szt. istniejących drzwi jednoskrzydłowych o wym. 96x208 cm usytuowanych na I pietrze ww. budynku z zachowaniem wymiarów i kierunku otwarcia, na drzwi aluminiowe, o profilu ciepłym, w kolorze brązowym, przeszklone na ok. połowie wysokości w górnej części, w dolnej części wypełnione panelem stalowym lub aluminiowym. Należy uzyskać współczynnik dla całych drzwi Uwmax=1,3 W/m2K.
- Bar Na Rogu I (lokal U1), zakres prac: Wymiana 3 szt. okien drewnianych usytuowanych od strony podwórza ww. budynku na okna PCV w kolorze białym. Dwa okna o wym. 148x145 cm symetryczne dwuskrzydłowe – jedno skrzydło w każdym oknie rozwierno-uchylne z mikrouchyłem, trzecie okno 50x50cm rozwierno-uchylne z obniżoną klamką. Należy zastosować szklenie pakietem 3-szybowym, dla okna referencyjnego należy uzyskać współczynnik Uwmax=0,9 W/m2K. Montaż parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej.
- P.W. PERSPEKTYWA (lokal od podwórza, U8), zakres prac: Wymiana 1 szt. istniejących drzwi dwuskrzydłowych o wym. 130x205 cm usytuowanych od strony podwórza ww. budynku z zachowaniem wymiarów i kierunku otwarcia, na drzwi stalowe pełne o profilu ciepłym, w kolorze brązowym lub szarym (do ustalenia). Należy uzyskać współczynnik dla całych drzwi Uwmax=1,3 W/m2K.
- P.W. PERSPEKTYWA (lokal w przybudówce, U12), zakres prac: Wymiana 2 szt. drewnianych bram dwuskrzydłowych o wym. 235x245 cm usytuowanych od strony podwórza ww. budynku, z zachowaniem wymiarów i kierunku otwarcia, na drzwi stalowe ocieplone w kolorze brązowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 47226,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, które podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410017,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410017,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410017,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WOMA mgr inż. Marek Wołowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570004311

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-116

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410017,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45856,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45856,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45856,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WOMA mgr inż. Marek Wołowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570004311

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45856,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54894,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57794,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54894,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Stolarki Budowlanej Oknoplan Lietz, Woźniak Sp. J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751424181

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-589

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54894,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75875,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75875,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75875,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Stolarki Budowlanej Oknoplan Lietz, Woźniak Sp. J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751424181

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-589

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75875,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57492,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57492,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57492,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Stolarki Budowlanej Oknoplan Lietz, Woźniak Sp. J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751424181

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-589

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57492,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane