Usługa doradztwa specj. dla jst w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji, tworzenia CUS

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00481814
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00481814/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-03 10:12
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb29daca-167f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
9591506120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwa

Wykonawcy

3 przyznane

FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI ESTWarszawa, PL · lot 0
207 000 PLN
FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI ESTWarszawa, PL · lot 1
207 000 PLN
FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI ESTWarszawa, PL · lot 2
207 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481814 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa doradztwa specj. dla jst w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji, tworzenia CUS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 395-10-00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,163936,fcc42bc105035b0b43fef2402faf3214.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa doradztwa specj. dla jst w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji, tworzenia CUS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb29daca-167f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481814

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00206415/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.106 Zatrudnienie doradców w ramach realizacji projektu pn. "Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim". (umowa zlecenie lub faktura)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 217199,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa doradztwa specjalistycznego dla jednostek samorządu terytorialnego (JST) w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji (DI), tworzenia Centr Usług Społecznych (CUS), w związku z realizacją projektu, pn.: „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Projekt realizowany jest w okresie od 01.09.2023 roku do 31.12.2028 roku.
Głównym celem projektu jest m.in.: wsparcie jednostek, podmiotów, instytucji w procesie zmian systemowych związanych z rozwojem środowiskowych usług społecznych, deinstytucjonalizacją, tworzeniem i wspieraniem centrów usług społecznych, wypracowaniem mechanizmów współpracy i kooperacji międzysektorowej, wdrażaniem nowych rozwiązań w obszarze włączenia społecznego.
2. Postępowanie podzielone zostało na trzy części. Do realizacji usług Zamawiający wybierze trzech doradców. Do realizacji jednej części zamówienia - jeden doradca. Zakres obowiązków, wymagania, kryteria oceny są jednakowe dla trzech doradców. Każda z części obejmować będzie inny obszar świadczenia usługi doradczej. Część I zamówienia - obszar Doradcy nr 1, obejmuje maksymalnie 38 jednostek samorządu terytorialnego, tj.: 5 powiatowych (konecki, włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, kazimierski) oraz 33 gminne (Fałków, Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia Konecka, Smyków, Stąporków, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin, Włoszczowa, Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia Jędrzejowska, Sobków, Wodzisław, Działoszyce, Kije, Michałów, Pińczów, Złota, Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec, Skalbmierz).
3. Zamawiający nie dopuszcza, aby ta sama osoba mająca świadczyć usługi doradztwa specjalistycznego była wskazana w różnych częściach zamówienia. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty przez wykonawcę na więcej niż jedną część zamówienia, pod warunkiem zadeklarowania różnych doradców na poszczególne części zamówienia.
4. Liczba godzin doradczych: maksymalnie 1 500 godzin zegarowych (1 godzina = 60 minut) przypadających na jednego doradcę przez okres maksymalnie 48 miesięcy; średnio około 31 godzin zegarowych miesięcznie na 1 doradcę.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 311625,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa doradztwa specjalistycznego dla jednostek samorządu terytorialnego (JST) w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji (DI), tworzenia Centr Usług Społecznych (CUS), w związku z realizacją projektu, pn.: „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Projekt realizowany jest w okresie od 01.09.2023 roku do 31.12.2028 roku.
Głównym celem projektu jest m.in.: wsparcie jednostek, podmiotów, instytucji w procesie zmian systemowych związanych z rozwojem środowiskowych usług społecznych, deinstytucjonalizacją, tworzeniem i wspieraniem centrów usług społecznych, wypracowaniem mechanizmów współpracy i kooperacji międzysektorowej, wdrażaniem nowych rozwiązań w obszarze włączenia społecznego.
2. Postępowanie podzielone zostało na trzy części. Do realizacji usług Zamawiający wybierze trzech doradców. Do realizacji jednej części zamówienia - jeden doradca. Zakres obowiązków, wymagania, kryteria oceny są jednakowe dla trzech doradców. Każda z części obejmować będzie inny obszar świadczenia usługi doradczej. Część II zamówienia - obszar Doradcy nr 2, obejmuje maksymalnie 39 jednostek samorządu terytorialnego, tj.: 3 powiatowe (kielecki, buski, staszowski) oraz 36 gminnych (miasto Kielce, Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk, Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Staszów, Szydłów).
3. Zamawiający nie dopuszcza, aby ta sama osoba mająca świadczyć usługi doradztwa specjalistycznego była wskazana w różnych częściach zamówienia. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty przez wykonawcę na więcej niż jedną część zamówienia, pod warunkiem zadeklarowania różnych doradców na poszczególne części zamówienia.
4. Liczba godzin doradczych: maksymalnie 1 500 godzin zegarowych (1 godzina = 60 minut) przypadających na jednego doradcę przez okres maksymalnie 48 miesięcy; średnio około 31 godzin zegarowych miesięcznie na 1 doradcę.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 356250,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa doradztwa specjalistycznego dla jednostek samorządu terytorialnego (JST) w zakresie wsparcia metodycznego i merytorycznego w budowie potencjału instytucjonalnego do organizacji usług społecznych i rozwoju deinstytucjonalizacji (DI), tworzenia Centr Usług Społecznych (CUS), w związku z realizacją projektu, pn.: „Koordynacja polityki społecznej w województwie świętokrzyskim" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 – Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Projekt realizowany jest w okresie od 01.09.2023 roku do 31.12.2028 roku.
Głównym celem projektu jest m.in.: wsparcie jednostek, podmiotów, instytucji w procesie zmian systemowych związanych z rozwojem środowiskowych usług społecznych, deinstytucjonalizacją, tworzeniem i wspieraniem centrów usług społecznych, wypracowaniem mechanizmów współpracy i kooperacji międzysektorowej, wdrażaniem nowych rozwiązań w obszarze włączenia społecznego.
2. Postępowanie podzielone zostało na trzy części. Do realizacji usług Zamawiający wybierze trzech doradców. Do realizacji jednej części zamówienia - jeden doradca. Zakres obowiązków, wymagania, kryteria oceny są jednakowe dla trzech doradców. Każda z części obejmować będzie inny obszar świadczenia usługi doradczej. Część III zamówienia - obszar Doradcy nr 3, obejmuje maksymalnie 38 jednostek samorządu terytorialnego, tj.: 5 powiatowych (sandomierski, opatowski, ostrowiecki, skarżyski, starachowicki) oraz 33 gminne (Dwikozy, Klimontów, Koprzywnica, Łoniów, Obrazów, Sandomierz, Samborzec, Wilczyce, Zawichost, Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice, Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski, Waśniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Brody, Mirzec, Pawłów, Starachowice, Wąchock).
3. Zamawiający nie dopuszcza, aby ta sama osoba mająca świadczyć usługi doradztwa specjalistycznego była wskazana w różnych częściach zamówienia. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty przez wykonawcę na więcej niż jedną część zamówienia, pod warunkiem zadeklarowania różnych doradców na poszczególne części zamówienia.
4. Liczba godzin doradczych: maksymalnie 1 500 godzin zegarowych (1 godzina = 60 minut) przypadających na jednego doradcę przez okres maksymalnie 48 miesięcy; średnio około 31 godzin zegarowych miesięcznie na 1 doradcę.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.) Wartość części: 339300,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI EST

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000276304

7.3.3) Ulica: Nowogrodzka

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-014

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI EST

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000276304

7.3.3) Ulica: Nowogrodzka

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-014

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUNDACJA SPORTU ZDROWIA I TURYSTYKI EST

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000276304

7.3.3) Ulica: Nowogrodzka

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-014

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi