Modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi

Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka w Osiecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00497097
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00497097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 10:38
Lokalizacja
Osieczna, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0792bf4c-58df-40cd-bf2f-af776ccead78
Identyfikator
6971885702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

KRETSCHMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsieczna, PL · lot 0
1 383 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00497097 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacji im. Prof. Mieczysława Walczaka w Osiecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410386551

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Osieczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-113

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kkrawczuk@osieczna.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.osieczna.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0792bf4c-58df-40cd-bf2f-af776ccead78

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0792bf4c-58df-40cd-bf2f-af776ccead78

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029966/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami PPOŻ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00415063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1832412 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotem zamówienia jest więc zadanie polegające na: wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, wszelkich wymaganych prawem decyzji, uzgodnień oraz przygotowaniu materiałów do złożenia wniosku w celu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę oraz uzyskaniu innych decyzji administracyjnych niezbędnych do zrealizowania zadania inwestycyjnego pod nazwą: „modernizacja ciągów komunikacyjnych w Centrum Rehabilitacji w Osiecznej zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi” oraz wykonaniu robót budowlanych na przedmiotowym zadaniu inwestycyjnym w oparciu o opracowaną dokumentację projektową i odpowiednie przepisy prawa. Dokumentacja musi zostać przygotowana w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy, który określa wymagania dotyczące zaprojektowania, realizacji, odbioru i przekazania w użytkowanie wszystkich elementów zadania

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1383750 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1383750 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1383750 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRETSCHMER SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 697-232-10-83

7.3.3) Ulica: Krzywińska 1A/10

7.3.4) Miejscowość: Osieczna

7.3.5) Kod pocztowy: 64-113

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1383750 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane