Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej Miasta Sejny w ramach krajowego programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026

MIASTO SEJNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00497514
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00497514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-27 12:06
Lokalizacja
Sejny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8ba3b70-1bcb-467e-95da-ab83b96a0313
Identyfikator
8442158877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MotopompyUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneWieże, maszty kratowe, półmaszty i słupy stalowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00497514 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej Miasta Sejny w ramach krajowego programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SEJNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Sejny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.kruszylowicz@um.sejny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.sejny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1187754

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej Miasta Sejny w ramach krajowego programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8ba3b70-1bcb-467e-95da-ab83b96a0313

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058017/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej Miasta Sejny w ramach krajowego programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458594

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPG.271.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Zakup i dostawa spalinowych agregatów pompowych (motopomp):
1) Motopompy – 2 sztuki
2) Motopompa szlamowa – 1 sztuka
Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144213-4 - Motopompy

4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Zakup i dostawa wież oświetleniowych:
1) Wieże oświetleniowe – 2 sztuki
Opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 5a do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44212200-1 - Wieże, maszty kratowe, półmaszty i słupy stalowe

4.5.5.) Wartość części: 45000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

rażąco niska cena

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

złożona oferta przewyższa środki

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy