Boisko sportowe przy ul. Parkowej - budowa zaplecza - roboty budowlane

Miasto Gliwice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00497521
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00497521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 12:06
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed4fb7a1-b277-46c9-a9bc-9709df4d9986
Identyfikator
6311006640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiInstalowanie szatniRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneWiaty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00497521 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Boisko sportowe przy ul. Parkowej - budowa zaplecza - roboty budowlane

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32/238-55-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed4fb7a1-b277-46c9-a9bc-9709df4d9986

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Boisko sportowe przy ul. Parkowej - budowa zaplecza - roboty budowlane

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed4fb7a1-b277-46c9-a9bc-9709df4d9986

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002670/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Boisko sportowe przy ul. Parkowej - budowa zaplecza - roboty budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00334354

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.59.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 787442,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: "Boisko sportowe przy ul. Parkowej - budowa zaplecza - roboty budowlane” w ramach której przewiduje się:
1. wykonanie robót budowlanych, obejmujących swoim zakresem budowę:
a) zaplecza socjalno–sanitarnego w postaci gotowego modułu/kontenera posiadającego dwie niezależne funkcje:
a. szatnię z częścią sanitarną dla sędziów, w części tej wydzielono również toalety ogólnodostępne –męską oraz damską,
b. szatnię z częścią sanitarną dla sportowców - dla dwóch drużyn oraz łazienkę z toaletami i prysznicami.
b) zaplecza gospodarczego w postaci kontenera gospodarczego w celu magazynowania sprzętu porządkowego terenu zewnętrznego oraz środki czystości wraz z sprzętem porządkowym dla kontenera socjalno – szatniowego;
c) wyposażenie boiska m.in.: w trzy nowe wiaty stadionowe: jedna wiata na 4 miejsca siedzące i 2 wiaty na 10 miejsc siedzących;
d) chodnika, stanowiącego dojście do obiektu wraz z utwardzeniem terenu na działce budowlanej;
e) instalacji elektrycznej ziemnej zasilającej kontener socjalno–sanitarny;
f) przyłącza kanalizacji sanitarnej, przyłącza kanalizacji deszczowej i przyłącza wodociągowego do kontenera socjalno-sanitarnego; wraz z robotami towarzyszącymi oraz czynnościami niezbędnymi do realizacji robót budowlanych opisanych w niniejszej umowie
2. uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, zgłoszenie zakończenia robót budowlanych/budowy do organu nadzoru budowlanego (o ile będzie konieczne)
3. przygotowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.

UWAGA:
Zakres zadania oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1. dokumentacji projektowej (m.in. w Projekcie budowlanym, Projekcie wykonawczym, STWiORB),
2. wzorze umowy,
3. Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 871.698,46 zł brutto. Zamawiający informuje, że kwota ta nie jest tożsama z szacunkową wartością zamówienia.
Zamawiający informuje, że:
1. w trakcie trwania realizacji zadania ZDM nie będzie realizował przebudowy ul. Spacerowej.
2. zamówienie realizowane będzie z dotacji celowej z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w ramach Funduszu Odporności w 2025r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45212230-7 - Instalowanie szatni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44112100-9 - Wiaty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane