Modernizacja punktu poboru wody oligoceńskiej przy ulicy Wolumen w Warszawie w zakresie budynku

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00497731
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00497731/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 12:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-250a101b-97da-4b7c-86d3-355011537a27
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

E.W.RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
490 026,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00497731 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja punktu poboru wody oligoceńskiej przy ulicy Wolumen w Warszawie w zakresie budynku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja punktu poboru wody oligoceńskiej przy ulicy Wolumen w Warszawie w zakresie budynku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-250a101b-97da-4b7c-86d3-355011537a27

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497731

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018143/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja punktu poboru wody oligoceńskiej przy ul.Wolumen w Warszawie w zakresie budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00426395

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.44.2025.EPI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 364821,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres zamówienia obejmuje roboty budowlano-remontowe budynku bez ingerencji w przegrody zewnętrzne (elewacje) oraz bez ingerencji w elementy konstrukcyjne. Roboty budowlano-remontowe nie wymagają pozwolenia na budowę oraz zgłoszenia.
Budynek i teren przyległy znajduje się na terenie wpisanym do Gminnej Ewidencji Zabytków (obszar Stawów Brustmana). Dla zamierzenia budowlanego objętego niniejszym projektem Zamawiający uzyskał pozytywną opinię Stołecznego Konserwatora Zabytków.
Przez czas prowadzenia robót budowlano-remontowych budynek studni oligoceńskiej będzie wyłączony z eksploatacji.
2. Lokalizacja (adres inwestycji):
Punkt poboru wody oligoceńskiej przy ulicy Wolumen w Warszawie – Działka ew. nr 10, obręb 07-05-08.
3. Opis techniczny budynku
Budynek składa się z dwóch pomieszczeń:
1) Ogólnodostępnego pomieszczenia czerpania wody – wyposażonego w krany oraz koryta odpływowe. Do pomieszczenia tego prowadzą dwa wejścia z zewnątrz budynku – od frontowej, południowo-wschodniej, tj. od ul. Wolumen, oraz od strony północno-wschodniej, z parkowego ciągu pieszego. Oba wejścia są dodatkowo chronione furtkami.
Pomieszczenie czerpania wody wykorzystywane jest w sezonie chłodnym. Na sezon ciepły jest zamykane.
2) Pomieszczenia technicznego – w południowo-zachodniej części budynku, z odrębnym dojściem i wejściem z zewnątrz, z układem hydroforowo-pompowym oraz instalacją uzdatniania wody.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ;
2. Dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a) Projekt wykonawczy – stanowiący Załącznik nr 9a do SWZ;
b) Inwentaryzacja - stanowiąca Załącznik nr 9c do SWZ
c) Przedmiar robót (będący jedynie dokumentem pomocniczym przy wycenie Oferty) – stanowiący Załącznik nr 9d do SWZ;
3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR) - stanowiąca Załącznik nr 9b do SWZ.
UWAGA !
Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia, tj. Dokumentacji projektowej, w Projekcie wykonawczym oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR), odniósł się do norm. W przypadku gdy Wykonawca zaoferuje rozwiązanie nieodpowiadające wprost normom referencyjnym opisanym w ww. Dokumentacji projektowej (Projekcie wykonawczym) oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR), wówczas na Wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia w Ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art.104-107 ustawy PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w Dokumentacji projektowej (Projekcie wykonawczym oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR).
W takim przypadku dokumenty przedmiotowe, o których mowa w pkt 26.2.2 lit. a) SWZ Wykonawca składa wraz z Ofertą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490026,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 630000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490026,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E. W. RENTAL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9521884182

7.3.3) Ulica: Szachowa 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-894

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490026,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29
2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane