Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy - Duńkowice w miejscowości Charytany

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00497902
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00497902/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 13:15
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31bd45ea-034e-484a-ad2c-e7a5c61de2b5
Identyfikator
7921805529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR KOSTECZKORokietnica 262, PL · lot 0
321 106,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00497902 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy - Duńkowice w miejscowości Charytany

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy - Duńkowice w miejscowości Charytany

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31bd45ea-034e-484a-ad2c-e7a5c61de2b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00497902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00679094/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy - Duńkowice w m. Charytany

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00381458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.33.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy – Duńkowice w miejscowości Charytany”
2. Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty ziemne, montaż rur ochronnych,
4) zdjęcie humusu,
5) wykonanie wykopów,
6) zabezpieczenie podziemnych linii elektroenergetycznych,
7) budowa kanału technologicznego,
8) odwodnienie,
9) wykonanie nasypów,
10) elementy jezdni,
11) podbudowa,
12) nawierzchnia z kostki brukowej betonowej,
13) nawierzchnia (poszerzenie + zjazdy),
14) umocnienie skarp,
15) pobocza,
16) tereny zielone,
17) oznakowanie pionowe,
18) oznakowanie poziome.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera kosztorys ofertowy stanowiący załączniki nr 2 do SWZ specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 13 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321106,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321106,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321106,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU KOSTAR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922064420

7.3.4) Miejscowość: Rokietnica

7.3.5) Kod pocztowy: 37-562

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321106,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZP.271.1.33.2025
2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane