Modernizacja energetyczna głównej siedziby Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki” współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

OŚRODEK KULTURY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00498278
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00498278/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 14:15
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11b23f16-e55f-4d71-b3e9-d4408ef703cd
Identyfikator
5291176426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychOchrona odgromowaInstalacje niskiego napięcia

Wykonawcy

1 przyznane

HUBERT CIURZYŃSKISochaczew, PL · lot 0
4 199 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00498278 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna głównej siedziby Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki” współfinansowanego ze środków Krajowego
Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK KULTURY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285474

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 9

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 734 79 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@centrumkultury.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip-ck.grodzisk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1161939

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna głównej siedziby Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki” współfinansowanego ze środków Krajowego
Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11b23f16-e55f-4d71-b3e9-d4408ef703cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498278

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00343709/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Modernizacja energetyczna głównej siedziby Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki”współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji B1.1.4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji B1.1.4 „Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382667

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA/371/9/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót instalacyjno-budowlanych termomodernizacji budynku użyteczności publicznej Ośrodka Kultury w gminie Grodzisk Mazowiecki przy ulicy Spółdzielczej 9, w ramach projektu pn.”Modernizacja energetyczna głównej siedziby
Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki” współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w
ramach inwestycji B1.1.4 „Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej”.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1.1. Remont źródła ciepła w oparciu o nowoprojektowane gazowe absorpcyjne pompy ciepła i kotły kondensacyjne.
1.2. Przebudowę i rozbudowę instalacji gazowej zasilającej nowoprojektowane pompy ciepła i kotły kondensacyjne.
1.3. Remont instalacji centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i ciepłej wody użytkowej.
1.4. Remont instalacji wentylacji i klimatyzacji.
1.5. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz wymianę instalacji elektrycznych.
Celem inwestycji jest osiągnięcie redukcji zużycia energii pierwotnej w budynku Ośrodka Kultury o co najmniej 30%, redukcja emisji gazów
cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza.
UWAGA:
Wykonawca złoży Zamawiającemu w terminie 14 dni, licząc od dnia zawarcia umowy Kosztorys ofertowy oraz Harmonogram Rzeczowo-
Finansowy, który dotyczyć będzie wszystkich robót objętych Przedmiotem Umowy.
Kosztorys ofertowy oraz Harmonogram Wykonawca wykona z zachowaniem co najmniej warunków realizacji robót określonych w
dokumentach do postepowania przetargowego. Kosztorys ofertowy oraz Harmonogram będą spójne ze sobą, jak również z metodologią,
jednostkami obmiarowymi oraz nazewnictwem robót występującym w dokumentacji projektowej. Kosztorys należy sporządzić metodą
szczegółową. Na stronie tytułowej Kosztorysu należy podać cenę jednostkową robocizny, narzuty oraz podsumowanie. Kosztorys
ofertowy jest dokumentem, który służył będzie do ustalenia należnego wynagrodzenia Wykonawcy w przypadkach określonych w Umowie,
ma charakter pomocniczy i nie wpływają na rodzaj umówionego wynagrodzenia (wynagrodzenie ryczałtowe).”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia OPZ, stanowiący załącznik Nr 9 do SWZ oraz dokumentacja projektowa
stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4199999,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6220117,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4199999,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WEST-BUD Hubert Ciurzyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371696922

7.3.3) Ulica: Rumiankowa 18

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4199999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane