Zagospodarowanie terenu w centrum Nakła nad Notecią na cele rekreacyjne i turystyczne
Powiat Nakielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00481923
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00481923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-03 10:39
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00513ff3-25be-48a8-adc4-e12a6d0d37b8
- Identyfikator
- 5581724333
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00481923 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu w centrum Nakła nad Notecią na cele rekreacyjne i turystyczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nakielski
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacji, Zamówień Publicznych i Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350866
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. H. Dąbrowskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 386 66 33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nakielski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nakielski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9593481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu w centrum Nakła nad Notecią na cele rekreacyjne i turystyczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00513ff3-25be-48a8-adc4-e12a6d0d37b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024052/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Zagospodarowanie terenu w centrum Nakła nad Notecią na cele rekreacyjne i turystyczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane z projektu pn. Zagospodarowanie terenu w centrum Nakła nad Notecią na cele rekreacyjne i turystyczne, finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429162
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OWO.272.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 546277,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią (działki: 2183/2, 2182/14, 2182/15, 2182/16). Planowane zagospodarowanie terenu wokół starostwa, oprócz poprawy walorów użytkowych i estetycznych terenu wokół obiektu, zakłada polepszenie dostępu dla osób z niepełnosprawnościami, poprzez m.in. brak przeszkód architektonicznych czy poszerzenie wejść na teren.
Realizacja zadania będzie polegała na:
- wykonaniu nowej małej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w postaci altany drewnianej (5m x 5m) wraz z elementem wodnym,
- dostawie i montażu: ławek (5 szt.), koszy śmietnikowych (3 szt.), stolika małego (1 szt.), poidła kamiennego dla ptaków (1 szt.), pergoli (1 szt.), masztów wraz z flagami (4 szt.),
- renowacji zabytkowego murku ogrodzeniowego,
- wykonaniu parku kieszonkowego, w ramach którego przewidziano m.in.:
nasadzenia: drzewa, krzewy, byliny, trawy ozdobne, pnącza (ponad 2200 szt.); trawnik (96 m2): rozścielenie ziemi urodzajnej, planowanie powierzchni gruntu, wykonanie trawnika; nawierzchnię utwardzoną – ścieżki z płyt wielkoformatowych - 126 m2; obrzeże z kostki granitowej - 28 mb; ścieżki oraz place wypoczynkowe z nawierzchni mineralnych - 112 m2; korę pod rabatę projektowaną - 780 m2; korę pod istniejący żywopłot - 51 m2; system nawadniania; oświetlenie (reflektory i gniazda elektryczne).
Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia 3-letniej bezkosztowej pielęgnacji zieleni w ramach umowy i udzielonej gwarancji.
2. Szczegółowy opis przedstawia projekt zieleni, przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które składają się na przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 644760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 644760,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 644760,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nawadnianie Ogrodów Adam Wiśniewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5542137560
7.3.3) Ulica: ul. Litewska 6/1
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-658
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 644760,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |