Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wola Radziszowska ul. Potokowa, działka nr 4138

Gmina Skawina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00498661
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00498661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 15:25
Lokalizacja
Skawina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6129940-378e-4847-894e-355bf37f22e6
Identyfikator
6791023301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK WOŹNIAKWola Radziszowska, PL · lot 0
323 610,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00498661 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wola Radziszowska ul. Potokowa, działka nr 4138

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminaskawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6129940-378e-4847-894e-355bf37f22e6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wola Radziszowska ul. Potokowa, działka nr 4138

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6129940-378e-4847-894e-355bf37f22e6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074056/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00429426

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.40.GK.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 742849,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja odcinka ul. Potokowej na długości 217 mb w km 0+283 – 0+500 w miejscowości Wola Radziszowska. Przedmiotowa droga jest drogą obsługującą ruch lokalny oraz stanowiącą dojazd do przyległych posesji i pól uprawnych.
Zakres robót:
− wykonania nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna AC 11S gr. 5 cm,
− wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca AC 16W gr. 5 cm,
− wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm,
− wykonanie warstwy mrozoochronnej z kruszywa łamanego 0/63 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 22 cm,
− wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym z dowozu C1,5/2 (≤4MPa) gr. 24 cm (o ile zajdzie konieczność ulepszenia podłoża gruntowego),
− uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym,
− roboty rozbiórkowe,
− oczyszczenie istniejącego rowu przydrożnego.
Szczegółowy zakres i rodzaj robót określają Projekt techniczny (materiały zgłoszenia robót budowlanych i uzgodnienia z gestorami sieci) - Załącznik nr 8 do SWZ zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323610,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498999,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323610,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WOŹNIAK" Marek Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 350534319

7.3.4) Miejscowość: Garcowiec 155

7.3.5) Kod pocztowy: 32-053

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323610,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane