Montaż elementów małej architektury oraz montaż urządzenia na obiekcie budowlanym przy ul. Pineckiego w Sulęcinie

Gmina Sulęcin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00498706
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00498706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-27 15:38
Lokalizacja
Sulęcin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b076ab1-dc27-43e9-b040-0751ed5a7303
Identyfikator
5960010632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00498706 z dnia 2025-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż elementów małej architektury oraz montaż urządzenia na obiekcie budowlanym przy ul. Pineckiego w Sulęcinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulęcin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966697

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 18

1.5.2.) Miejscowość: Sulęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@sulecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.sulecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sulecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż elementów małej architektury oraz montaż urządzenia na obiekcie budowlanym przy ul. Pineckiego w Sulęcinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b076ab1-dc27-43e9-b040-0751ed5a7303

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00079500/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Montaż elementów małej architektury oraz montaż urządzenia na obiekcie budowlanym przy ul. Pineckiego w Sulęcinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja jest współfinansowana ze środków Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach projektu pn. „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”, realizowanego przez Województwo w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021–2027 (PTFE 2021–2027).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353166

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZiG.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 384283,05 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 83787,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż elementów małej architektury oraz montaż urządzenia na obiekcie budowlanym na działce o nr ewid. gr. 196/14 zlokalizowanej przy ul. Pineckiego w Sulęcinie obręb 0048 Sulęcin III.
Inwestycja obejmuje zakup nowych elementów oraz umiejscowienie ich na istniejącym podłożu.
W związku z ingerencją w ziemne warstwy kulturowe stanowiska archeologicznego w m. Sulęcin nr 22 (AZP 51-10/10) Zamawiający zapewni badania archeologiczne na realizowane roboty ziemne w zakresie realizowanej inwestycji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa stanowiąca - załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu złożono dwie oferty. Obie oferty zostały odrzucone (jedna na podstawia art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c pzp, druga oferta na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c oraz art. 226 ust. 1 pkt 12 pzp. W konsekwencji brak jest możliwości dokonania wyboru oferty najkorzystniejszej, co obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane