Organizacja pikniku promocyjno-integracyjnego

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W IŁAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00498896
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00498896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-28 01:03
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eae4fd36-90ee-4731-93f3-1345a87810b2
Identyfikator
7441502326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi artystyczneUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi rozrywkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00498896 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja pikniku promocyjno-integracyjnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W IŁAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510847463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Andersa 3A

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprilawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eae4fd36-90ee-4731-93f3-1345a87810b2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja pikniku promocyjno-integracyjnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eae4fd36-90ee-4731-93f3-1345a87810b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014173/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Zamówienie usługi dotyczącej zorganizowania pikniku promocyjno-integracyjnego promującego pieczę zastępczą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM)2021-2027 Priorytet 9: Włączenie i integracja EFS+ Działanie 9.9: System pieczy zastępczej Cel szczegółowy l: Wspieranie integracji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osób najbardziej potrzebujących i dzieci.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00354104

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.2520.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 27439,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie pięciogodzinnego pikniku promocyjno-integracyjnego na terenie powiatu i iławskiego dla około 230 osób. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92312000-1 - Usługi artystyczne

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

92300000-4 - Usługi rozrywkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty”. Uzasadnienie faktyczne: Do upływu terminu składania ofert wpłynęło 5 ofert, a najtańsza z nich, z ceną brutto: 40 344,00 złotych. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia, ogłoszona przez Zamawiającego przed otwarciem ofert, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, wynosi 33 750,00 złotych. Cena brutto oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi