Wykonanie awaryjnych prac utrzymaniowych drogi leśnej wywozowej w leśnictwie Żelazno
Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00498903
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00498903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-28 06:50
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db6efc72-0018-43c1-88a5-269b1333203f
- Identyfikator
- 8810006725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00498903 z dnia 2025-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie awaryjnych prac utrzymaniowych drogi leśnej wywozowej w leśnictwie Żelazno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usług Leśnych w Bystrzycy Kłodzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890197772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadbrzeżna 11
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zulbystrzyca@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zulbystrzyca.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db6efc72-0018-43c1-88a5-269b1333203f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
budownictwo drogowe, handel
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie awaryjnych prac utrzymaniowych drogi leśnej wywozowej w leśnictwie Żelazno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db6efc72-0018-43c1-88a5-269b1333203f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00236766/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie awaryjnych prac utrzymaniowych drogi leśnej wywozowej w leśnictwie Żelazno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409069
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.270.28.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wykonania prac awaryjnych utrzymaniowych drogi leśnej wywozowej w leśnictwie Żelazno, a w tym: a. uzupełnienie ubytków w nawierzchni materiałem Wykonawcy - 1 399,50 m2; b. ścięcie poboczy po obu stronach drogi leśnej – 3 110,00 m2; c. rozebranie starych wodospustów o dlugości 6 m – 4 szt.; d. montaż na ławie betonowej 30 cm x 30 cm stalowych wodospustów przekazanych przez Zamawiającego – 4 szt. Beton zakupi i dostarczy Wykonawca.
2. Opis przedmiotu zamówienia określono w przedmiarze będącym zał. Nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169964,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187168,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169964,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Towarowy Ryszard Łacny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 883-101-57-70
7.3.3) Ulica: ul. Podgrodzie 10A
7.3.4) Miejscowość: Kłodzko
7.3.5) Kod pocztowy: 57-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169964,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-31| 2025-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |