Termomodernizacja dachów na budynkach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie - ul. Pabianicka 26- OS

POWIAT BEŁCHATOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00499219
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00499219/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-28 08:56
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e39548b-10b7-453a-87f3-54860c964267
Identyfikator
7692204721
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć dachowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00499219 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja dachów na budynkach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie - ul. Pabianicka 26- OS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BEŁCHATOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pabianicka 17 lokal 19

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-belchatowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_belchatowski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja dachów na budynkach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie - ul. Pabianicka 26- OS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e39548b-10b7-453a-87f3-54860c964267

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499219

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046201/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Termomodernizacja dachów na budynkach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie - ul. Pabianicka 26 - OS

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zmodernizowaniu pokrycia dachowego na dwóch budynkach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie położonych przy ul. Pabianickiej 26A, oraz ul. Pabianickiej 26B, 97 – 400 Bełchatów.
2. Zakres robot i kolejność ich realizacji dla dwóch budynków Starostwa Powiatowego
w Bełchatowie został opisany w dokumentacji projektowej pod nazwą „Termomodernizacja dachu budynku „A” Starostwa Powiatowego, oraz „Termomodernizacja dachu budynku „B” Starostwa Powiatowego opracowanej przez biuro projektowe AMP Pracownia Projektowa Aneta Macugowska stanowiącej załącznik do niniejszego SWZ w skład której wchodzą:
1) Projekt Architektoniczno – Budowlany budynku „A” (zał. nr 7) i „B” (zał. nr 8),
2) Projekt zagospodarowania działki budynku „A” (zał. nr 9) i „B” (zał. nr 10),
3) Projekt Techniczny budynku „A” (zał. nr 11) i „B” (zał. nr 12),
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych budynku „A”
(zał. nr 13) i „B” (zał. nr 14),
5) Przedmiar budynku „A” (zał. nr 15) i „B” (zał. nr 16),
6) Ekspertyza techniczna budynku „A” (zał. nr 17) i „B” (zał. nr 18),
2.1 W szczególności należy wykonać:
1) demontaż elementów orynnowania, zwodów instalacji odgromowej, demontaż obróbek blacharskich, anten oraz instalacji kablowych na dachu, demontaż istniejącego oświetlenia zewnętrznego oraz monitoringu, demontaż innych elementów znajdujących się na dachu,
2) demontaż i ponowny montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
3) montaż konstrukcji wsporczych pod urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne,
4) czyszczenie i usunięcie wadliwych fragmentów poszycia dachów,
5) naprawa fragmentów poszycia dachów w uszkodzonych miejscach,
6) termomodernizację dachów zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną dla budynków „A” i „B”
7) montaż orynnowania, instalacji odgromowej, montaż obróbek blacharskich,
8) montaż oświetlenia zewnętrznego, drabin i pozostałych elementów wyposażenia dachu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta podlegająca ocenie przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane