Budowa trzech kontenerowych sal edukacyjnych w Zespole Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie przy ul. Pokoju 4a

Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00499297
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00499297/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-28 09:19
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c6b2ca4-9f78-4771-9126-2aaa1a7c8c26
Identyfikator
6351830724
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeIzolacja cieplnaMontaż konstrukcji metalowychRoboty murarskie i muroweBudynki modułowe i przenośneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie odwadniania gruntuTynkowanieWykładziny podłogoweRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie usuwania gruzuNakładanie powierzchni kryjących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00499297 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa trzech kontenerowych sal edukacyjnych w Zespole Szkół
Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie przy
ul. Pokoju 4a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255016

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 4a

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@mikolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.mikolowski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa trzech kontenerowych sal edukacyjnych w Zespole Szkół
Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie przy
ul. Pokoju 4a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c6b2ca4-9f78-4771-9126-2aaa1a7c8c26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034695/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa trzech kontenerowych sal edukacyjnych w Zespole Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie przy ul. Pokoju 4a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00440454

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INZ.272.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie obiektu kontenerowego trzech sal edukacyjnych w Zespole Szkół Nr 2 Specjalnych w Mikołowie wraz z zagospodarowaniem terenu. Obiekt przeznaczony do celów oświatowych.

1.2 Zakresem objęte są następujące prace budowlane:
Parametry charakterystyczne projektowanego obiektu:
• liczba kondygnacji nadziemnych – 1;
• liczba kondygnacji podziemnych – 0;
• powierzchnia zabudowy – 95,15 m²;
• powierzchnia użytkowa – 83,25 m² ;
• kubatura ~ 255,43 m3.
W ramach inwestycji przewidziano następujący zakres robót:
• prace rozbiórkowe - przebicie otworu do łącznika, osadzenie nadproża stalowego;
• wykonanie dojazdu serwisowego – tymczasowej drogi dojazdowej, pod dostawę i montaż budynku kontenerowego;
• roboty ziemne;
• budowa punktowych fundamentów pod budynek kontenerowy;
• dostawa i montaż budynku kontenerowego składającego się z czterech modułów: komunikacji i 3 sal edukacyjnych. Podstawowe parametry budynków kontenerowych: wymiary segmentu: 3,20x7,5x2,96m / wewnątrz: 2,5m 4szt; podłoga REI 120 stalowa z profili hutniczych, izolowana wełną mineralną gr 12 cm, płytą magnezową gr 3mm, wykończoną wykładziną PCV – współczynnik przenikania ciepła 0,3W/m2K; stropodach REI 120 z ceowników hutniczych, żeber z płyty magnezowej, wypełnienie z wełny mineralnej gr 12 cm i pianki PIR, kryte blachą dachową ocynkowaną – współczynnik przenikania ciepła 0,15 W/m2K, ściany zewnętrzne warstwowe REI 120 gr 20 cm: z zewnątrz blacha RAL 7016, wełna mineralna, wewnątrz kolor biały RAL 9002 – współczynnik przenikania ciepła 0,2W/m2K; ściany wewnętrzne gr 10 cm warstwowe EI30: blacha, pianka PIR, blacha – współczynnik przenikania ciepła 0,22W/m2K; okno aluminiowe EI 60 U= 1,6W/m2K, kolor antracyt; i PCV U= 0,9W/m2K FIX, kolor antracyt; drzwi techniczne EI 60 z blachy RAL 7035 U= 1,3W/m2K; drzwi wewnętrzne płycinowe białe z naprowadzeniem bocznym kolorystycznym w formie bocznej płyciny; wyposażenie w instalacje: elektryczną, gniazd i oświetlenia oraz oświetlenie awaryjne wpięte do istniejącego systemu;
• roboty wykończeniowe łącznika szkoły w miejscu montażu obiektu;
• montaż drzwi dwuskrzydłowych;
• roboty związane z instalacją elektryczną;
• zabudowa instalacji grzewczej, wentylacji i klimatyzacji;
• Roboty wykończeniowe,
• Budowa zewnętrznego chodnika i schodów terenowych wraz z częściową niwelacją skarpy.
Ponadto zakres zadania obejmuje po zakończeniu robót budowlanych, opracowani i skompletowanie przez Wykonawcę dokumentów, które załączane są do wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie o których mowa w art. 57 PB (w zakresie wymaganym dla przedmiotu zamówienia), oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego (Inwestora) pozwolenia na użytkowanie, o którym mowa w art. 55 PB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45321000-3 - Izolacja cieplna

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45410000-4 - Tynkowanie

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”).
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane