Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026

Eco Probe Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00499512
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00499512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-28 10:06
Lokalizacja
Pszczółki, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36f9a0b4-3beb-4f51-970d-7b675e08d3cd
Identyfikator
6040221207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

TRANSBRAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiłobądz, PL · lot 0
176 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00499512 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Eco Probe Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387597564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 1

1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 690-009-360

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecoprobe@ecoprobe.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecoprobe.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ecoprobe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36f9a0b4-3beb-4f51-970d-7b675e08d3cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00458123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.01.2025.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188400 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Pszczółki w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego w ciągu dróg gminnych. Łączna długość wszystkich odcinków dróg wynosi 58,030km.




3.1 Usługi utrzymania zimowego dróg polegać będą na:
- odśnieżaniu dróg gminnych
- posypywaniu dróg gminnych lub jednoczesnym odśnieżaniu i posypywaniu mieszanką piaskowo-solną 30%
- jednorazowego pozimowego oczyszczenia dróg gminnych po sezonie zimowym z pozostałości piasku (15,00 km dróg)

3.2. W przypadku intensywnych opadów śniegu lub zamieci śnieżnych, których skutkiem będzie brak przejezdności na drogach, Wykonawca winien użyć sprzętu ciężkiego (pług wirnikowy, równiarka, ładowarka lub spycharka) za pomocą którego przywróci przejezdność dróg.

3.3. Drogi gminne zostały podzielone na dwie kategorie wskazujące na kolejność ich utrzymania wraz ze wskazaniem standardu utrzymania dla każdej z kategorii
3.4. Wykaz dróg z oznaczoną kategoria kolejności utrzymania stanowi załącznik nr 8 do SWZ
3.5. Wykaz dróg w gminie Pszczółki do wykonania usługi pozimowego oczyszczenia dróg zostanie ustalona i przekazana Wykonawcy po okresie zimowym, jeśli będzie konieczność wykonania tej usługi. W przypadku konieczności pozimowego oczyszczenia dróg , łączna długość będzie wynosiła ok 15km.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale IV SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBRAT SP. Z O.O. ;

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 593-261-73-68

7.3.3) Ulica: ZAJĄCZKOWO 34A

7.3.4) Miejscowość: MIŁOBĄDZ

7.3.5) Kod pocztowy: 83-111

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190350 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została podpisana na kwotę: 176250,00 zł netto +8% podatek VAT (14100,00zł) co daje kwotę brutto 190350,00zł
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi