Dostawa sprzętu sportowego dla sekcji hokeja na lodzie

Zagłębie Sosnowiec sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00499944
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00499944/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-28 11:24
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-133db456-999a-47cc-a752-68b4e8df629c
Identyfikator
6443575961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły i sprzęt sportowy

Wykonawcy

2 przyznane

SKI SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
437 855,86 PLN
TEMPISH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRuda Śląska, PL · lot 1
195 099,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00499944 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sportowego dla sekcji hokeja na lodzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębie Sosnowiec sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525890875

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zagłębia 2

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jgrzywacz@interia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zaglebie.eu/hokej/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-133db456-999a-47cc-a752-68b4e8df629c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu sportowego dla sekcji hokeja na lodzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-133db456-999a-47cc-a752-68b4e8df629c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00499944

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2025/ZS/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu hokejowego: KASK kolor czerwony Tacks X,KASK kolor czerwony Tacks 310/720,RĘKAWICE ASV PRO/XF PRO, FT6PRO/FT8 PRO,SPODNIE jednoczęściowe kolor czerwony,SPODNIE dwuczęściowe z narzutką GIRDLE,NAGOLENNIKI ASV PRO/XF PRO, FT6PRO/FT8 PRO,NARAMIENNIKI ASV PRO/XF PRO, FT6PRO/FT8 PRO,NAŁOKIETNIKI ASV PRO/XF PRO, FT6PRO/FT8 PRO,ŁYŻWY custom,ŁYŻWY ASV PRO/XF PRO, FT6PRO/FT8 PRO,OSTRZA BlackSteel XS,PŁOZA XS,OCHRONA SZYI PRO,KIJE CUSTOM,KIJE STANDARDOWE ASV PRO/XF PRO, FT7PRO/FT8 PRO, RIBCOR 8/9PRO,KAMIZELKA BRAMKARKSA AB PRO,SPODNIE BRAMKARSKIE XF PRO,SPODENKI Z SUSPENSOREM,Ochraniacze bramkarskie kolan KP PRO,TAŚMY CIENKIE 50Mx24MM,TAŚMY SZEROKIE 36MM,TAŚMY GRIP,PLEKSA DO KASKU V11,PRZEDŁUŻKA DO KIJA KOMPOZYTOWA,SZNURÓWKI ,KOSZULKA TRENINGOWA,KRĄŻKI,PŁOZY (PLASTIKI) DO ŁYŻEW TRUE,OSTRZA (STALKI) DO ŁYŻEW TRUE Shift ,OSTRZA (STALKI) DO ŁYŻEW TRUE Shift DLC ,ŁYŻWY HOKEJOWE TRUE CUSTOM, KIJ BRAMKARSKI STANDARD

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 437855,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu hokejowego: ŁYŻWY HOKEJOWE: BAUER SHADOW, BAUER HYPERLITE 2, BAUER CUSTOM, KIJE HOKEJOWE: BAUER CUSTOM,
BAUER STANDARD: KIJ BRAMKARSKIE BAUER SHADOW 25”L, BAUER NEXUS TRACER P28R 70FLEX, SPODNIE HOKEJOWE BRAMKARSKIE PRO CZERWONE, KAMIZELKA BRAMKARSKA BAUER CUSTOM, OCHRANIACZ SZYJI BRAMKARSKI BAUER PRO SR., MASKA BRAMKARSKA BAUER SR., ŁAPACZKA BRAMKARSKA: BAUER CUSTOM, BAUER SHADOW, ODBIACZKA BRAMKARSKA: BAUER CUSTOM, BAUER SHADOW, PARKANY BRAMKARSKIE, BAUER CUSTOM, BAUER SHADOW, PŁOZY (PLASTIKI) DO ŁYŻEW TUUK, STALKI DO ŁYŻEW BAUER

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.) Wartość części: 195099,13 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 437855,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437855,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 437855,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ski System Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721034175

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 437855,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195099,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195099,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195099,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TEMPISH POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 641-238-71-93

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195099,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy