Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu

Powiat Płocki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00482033
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00482033/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-03 11:10
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c4023d4-f936-4260-a81d-b842c7008466
Identyfikator
7743227414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482033 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu w Płocku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 59

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 267 67 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.plock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-plock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_plock

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c4023d4-f936-4260-a81d-b842c7008466

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482033

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047685/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Trzeci etap modernizacji dachu budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia klasycznego przeprowadzonego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji nie złożono żadnej oferty. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.DZP.262.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Trzeci etap modernizacji dachu budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w
Brwilnie z wyłączeniem nowej części – kompleksowy remont dachu wraz z częściową wymianą konstrukcji drewnianej,
całościową wymianą desek i pokrycia dachowego oraz remontem pomieszczeń i powierzchni użytkowych w tym holu
budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie”, realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Trzeci
etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja
dachu”. Szczegółowy opis i sposób wykonania przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej,
kosztorysie/przedmiarze i innych dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane