Skanowanie laserowe morskiej strefy brzegowej w granicach administracyjnych Urzędu Morskiego w Szczecinie (edycja 2024 r.)

URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00482038
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00482038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-03 11:12
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01d2e15b-9365-4efe-8428-abc7121dadf9
Identyfikator
8520409053
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi fotograficzne

Wykonawcy

1 przyznane

GISPRO TECHNOLOGIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
564 570 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482038 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Skanowanie laserowe morskiej strefy brzegowej w granicach administracyjnych Urzędu Morskiego w Szczecinie (edycja 2024 r.)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Stefana Batorego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-207

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 48 914403423

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ums.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ums.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ums.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Skanowanie laserowe morskiej strefy brzegowej w granicach administracyjnych Urzędu Morskiego w Szczecinie (edycja 2024 r.)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01d2e15b-9365-4efe-8428-abc7121dadf9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234914/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Skanowanie laserowe morskiej strefy brzegowej w granicach administracyjnych Urzędu Morskiego w Szczecinie (edycja 2024 r.)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441615

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P0-II.2610.41.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pozyskaniu danych przestrzennych obszaru wybrzeża w technologii lotniczego skanowania laserowego (topograficznego oraz batymetrycznego) i fotogrametrycznych zdjęć lotniczych a także ich opracowaniu na potrzeby monitoringu do postaci numerycznego modelu terenu (NMT), numerycznego modelu dna (NMD), zintegrowanego numerycznego modelu terenu (zNMT), numerycznego modelu pokrycia terenu (NMPT), znormalizowanego numerycznego modelu pokrycia terenu (zNMPT) oraz ortofotomapy lotniczej RGB i CIR oraz dostarczeniu oprogramowania na umożliwiającego sprawną wizualizację i podstawowe funkcje pomiarowe pozyskanych danych przestrzennych 2D i 3D.
2. Przedmiotem zamówienia jest pozyskanie danych przestrzennych obszarów wybrzeża wód morskich w granicach administracyjnych Urzędu Morskiego w Szczecinie:
• rejon A - brzeg Morza Bałtyckiego od granicy z Niemcami (km 428,0) do kanału w Dźwirzynie (km 346,0) wraz północnym obszarem portu w Świnoujściu z falochronami (wschodnim, centralnym, zachodnim), z falochronami (wschodnim i zachodnim) w Dziwnowie i w Mrzeżynie,z molem w Międzyzdrojach i pomostami w Niechorzu (ok. 84 km);
• rejon B - brzegi Roztoki Odrzańskiej i Zalewu Szczecińskiego wraz z wyspami (Łysa Wyspa, Wyspa Chełminek, Wyspa Refulacyjna w Trzebieży, Wyspa Wichrowska Kępa/Wyspa Adamowa, W22 i W28) Kanału Piastowskiego wraz z falochronami, Starej Świny wraz wyspami Delty Świny, jeziora Wicko Małe, jeziora Wicko Duże, Cieśniny Dziwny, Zalewu Kamieńskiego wraz z Wyspą Chrząszczewską (ok. 226 km);
• rejon C - obszary w granicach Portu w Świnoujściu wraz z falochronami (wschodnim, centralnym, zachodnim) i wyspą Mielin (ok. 12 km);
• rejon D - obszary w granicach Portu w Policach (ok. 9 km) i w Szczecinie wraz z wyspami (ok. 14 km);
• rejon E - brzeg Morza Bałtyckiego od kanału w Dźwirzynie (km 346,0) do granicy województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego (km 243,80) wraz z północnym obszarem portu w Kołobrzegu z falochronami, falochronem przy kanale Jamneńskim, północnym obszarem portu w Darłowie z falochronami, falochronami brzegowymi kamiennymi w Jarosławcu (ok. 102,2 km).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79961300-1 - Specjalistyczne usługi fotograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 564570,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564570,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 564570,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GISPRO TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GISPRO S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552555752

7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 70

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-506

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 564570,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi