Zakup zamiatarki drogowej do czyszczenia ulic na mokro (II)

Gmina Mińsk Mazowiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00482072
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00482072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-03 11:17
Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c950bae-8634-489e-95bc-0006c5d0d21f
Identyfikator
8222146576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zamiatarki drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

HAKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
380 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482072 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup zamiatarki drogowej do czyszczenia ulic na mokro (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mińsk Mazowiecki

1.3.) Oddział zamawiającego: -

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Chełmońskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 75 62 500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@minskmazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.minskmazowiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c950bae-8634-489e-95bc-0006c5d0d21f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup zamiatarki drogowej do czyszczenia ulic na mokro (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c950bae-8634-489e-95bc-0006c5d0d21f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012506/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup zamiatarki drogowej do czyszczenia ulic na mokro

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zamiatarki drogowej do czyszczenia ulic na mokro stanowiącej wielofunkcyjny nośnik narzędzi. Przedmiotem zamówienia objęty jest również serwis oraz naprawy w okresie trwania gwarancji.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Oferowany przedmiot zamówienia winien spełniać m.in. następujące podstawowe parametry techniczne:
- spełnianie najwyższych norm emisji PM10 i PM2,5 ( 4 gwiazdki w testach EUnited) oraz
- wyposażenie w ekologiczny silnik spełniający normy Stage V
oraz wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Przedmiot zamówienia winien być nowy, nie używany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2023 roku, wolny od wad fizycznych i prawnych, roszczeń osób trzecich, nie wymagający rejestracji z dopuszczenie do ruchu drogowego. Pojazd musi być sprawny technicznie, gotowy do użytkowania, wyposażony w elementy szczegółowo wskazane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.
5. Wszelką dokumentację techniczną producenta potwierdzającą parametry techniczne, instrukcje obsługi oraz karty gwarancyjne, wybrany Wykonawca zobowiązany będzie przedłożyć w dniu dostawy przedmiotu zamówienia - dokumenty winny być przedłożone w języku polskim lub wraz z tłumaczeniami na język polski.
6. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana na adres oraz w terminie uzgodnionym z Zamawiającym. W dniu dostawy pojazdu zbiornik paliwa uzupełniony będzie maksymalną jego ilością.
7. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia dla osób wskazanych przez Zamawiającego z zakresu podstawowej obsługi przedmiotu umowy, które nastąpi w dniu i miejscu uzgodnionym z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34921100-0 - Zamiatarki drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HAKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276177635

7.3.3) Ulica: ul. Czerwone Maki 63

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-392

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy