Organizacja i przeprowadzenie wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do punktów przedszkolnych na terenie Gminy Klukowo w ramach Projektu „Mali Giganci wiedzy z Klukowa"

GMINA KLUKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00501135
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00501135/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-28 14:23
Lokalizacja
Klukowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0212517-2a7e-46be-9096-61eb35c126c5
Identyfikator
7221526098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Organizacja wycieczekUsługi w zakresie transportu drogowegoUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
259 618,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501135 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do punktów przedszkolnych na terenie Gminy Klukowo w ramach Projektu „Mali Giganci wiedzy z Klukowa"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670189

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 14

1.5.2.) Miejscowość: Klukowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-214

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862774520

1.5.8.) Numer faksu: 862774542

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@klukowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.klukowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/klukowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja i przeprowadzenie wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do punktów przedszkolnych na terenie Gminy Klukowo w ramach Projektu „Mali Giganci wiedzy z Klukowa"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0212517-2a7e-46be-9096-61eb35c126c5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501135

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046197/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Organizacja i przeprowadzenie wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do punktów przedszkolnych na terenie Gminy Klukowo w ramach Projektu „Mali Giganci wiedzy z Klukowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach Projektu "Mali Giganci wiedzy z Klukowa” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Europejski Fundusz Społeczny PLUS, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia, o nr FEPD.08.01-IZ.00-0055/23.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00433347

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259618,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdów/wycieczek edukacyjnych dla dzieci uczęszczających do punktów przedszkolnych na terenie Gminy Klukowo.
1. Organizacja i przeprowadzenie 8 wyjazdów na basen dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
2. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych do Białowieży pt. „Co w puszczy piszczy?/„Poznajemy Białowieżę” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
3. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych do Korycin „Dary natury” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
4. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych do Drozdowa „Przyroda Podlasia” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
5. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych do Centrum Edukacji Ekologicznej „Puszczyk” w Drohiczynie w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
6. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych „Szlakiem Rękodzieła Ludowego” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
7. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych „Skansen w Ciechanowcu” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
8. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych „Zakład Mleczarski Mlekovita” w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
9. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych spektakl w Teatrze Lalek w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.
10. Organizacja i przeprowadzenie 2 wycieczek edukacyjnych Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży w ciągu 2 lat realizacji projektu tj. od daty podpisania umowy do 30.06.2027 r. dla dzieci z 4 punktów przedszkolnych z terenu Gminy Klukowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259618,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259618,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259618,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522411696

7.3.3) Ulica: PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-135

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259618,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi