Świadczenie usług eksperckich w charakterze Inżyniera Projektu pn.„Modyfikacja architektury Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP”

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00501338
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00501338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-28 14:59
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cf50afa-fe28-4d0f-8bca-7e98cb791671
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczneUsługi doradcze w zakresie integracji oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie zarządzania projektemUsługi w zakresie planowania wdrażania systemuUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501338 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług eksperckich w charakterze Inżyniera Projektu pn.„Modyfikacja architektury Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cf50afa-fe28-4d0f-8bca-7e98cb791671

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług eksperckich w charakterze Inżyniera Projektu pn.„Modyfikacja architektury Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cf50afa-fe28-4d0f-8bca-7e98cb791671

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044361/38/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Świadczenie usług eksperckich w charakterze Inżyniera Projektu pn.: Modyfikacja architektury Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego WroSIP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479771

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.6.70.2025.PL.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie dokumentacji technicznej oraz nadzór ekspercki nad realizacją projektu pn. „Modyfikacja architektury Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wrocławskiego wroSIP”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy został ujęty w:
1) załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt) wraz z załącznikami,
2) załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania

72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem

72224100-2 - Usługi w zakresie planowania wdrażania systemu

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzania negocjacji, w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2025/BZP 00479771/01 z dnia 16.10.2025 r., zamieszczonego w Biuletynie Zamówień publicznych i na stronie internetowej prowadzonego postępowania na platformie e-Zamówienia w wyznaczonym czasie i terminie na ww. zadanie, wpłynęła oferta firmy, ENTRAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Władysława Broniewskiego 3,
01-785 Warszawa, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, ponieważ jej treść jest niegodna z warunkami zamówienia .
Dokonując czynności badania oferty Wykonawcy, Zamawiający stwierdził, że Wykonawca nie złożył zestawienia kosztów zadania stanowiącego załącznik 1.2 do SWZ. Zgodnie z zapisami Rozdziału 17 ust. 3 SWZ „nie złożenie wypełnionego zestawienia kosztów zadania stanowiącego załącznik 1.2. do SWZ będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Dokument nie podlega procedurze uzupełnienia”.
Zamawiający unieważnia postepowanie, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Przesłanki art. 255 pkt 2 ustawy Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi