Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!” w zakresie zewnętrznej infrastruktury edukacyjnej
GMINA CZEMPIŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00501413
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00501413/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-28 15:14
- Lokalizacja
- Czempiń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-277de27c-f529-4e2d-8114-b9d1d9c550b8
- Identyfikator
- 6981722479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501413 z dnia 2025-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!” w zakresie zewnętrznej infrastruktury edukacyjnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Czempiń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61/28 26 703 wew. 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czempin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przełamujemy bariery!” w zakresie zewnętrznej infrastruktury edukacyjnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-277de27c-f529-4e2d-8114-b9d1d9c550b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501413
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040394/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup wyposażenia/pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Przełamujemy bariery!" Równy dostęp do dobrej jakości edukacji włączającej (...) w Czempiniu i Głuchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498558
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.30.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31999,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia, sprzętu i pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu oraz Szkoły Podstawowej im. Heleny Gieburowskiej w Głuchowie w ramach projektu „Przełamujemy bariery!” Równy dostęp do dobrej jakości edukacji włączającej w Szkołach Podstawowych w Czempiniu i Głuchowie, w zakresie zewnętrznej infrastruktury edukacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy
30195000-2 - Tablice
37310000-4 - Instrumenty muzyczne
37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne
34953000-2 - Rampy wejściowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 6) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ ze względu na problemy techniczne nie została opublikowana na stronie postępowania dokumentacja postępowania.
| 2025-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |