Budowa sieci elektroenergetycznej nN 0,4 kV oświetlenia drogi DW 690 w miejscowości Nowodwory

Gmina Ciechanowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00501418
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00501418/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-28 15:16
Lokalizacja
Ciechanowiec, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b16c31a1-dd16-41a5-92dd-4c681998cd59
Identyfikator
7221627540
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty podziemne inne niż dotyczące tuneli, szybów i kolei podziemnej

Wykonawcy

1 przyznane

LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
327 739,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501418 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej nN 0,4 kV oświetlenia drogi DW 690 w miejscowości Nowodwory

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechanowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Ciechanowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-230

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86/2771145

1.5.8.) Numer faksu: 86/2771-066

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ciechanowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ciechanowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b16c31a1-dd16-41a5-92dd-4c681998cd59

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci elektroenergetycznej nN 0,4 kV oświetlenia drogi DW 690 w miejscowości Nowodwory

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b16c31a1-dd16-41a5-92dd-4c681998cd59

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501418

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036921/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa sieci elektroenergetycznej nN 0,4 kV oświetlenia drogi DW 690 w miejscowości Nowodwory

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305919

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 488521,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach planowanej inwestycji planuje się budowę sieci elektroenergetycznej oświetlenia drogowego, w skład której wchodzą:

- Linie kablowe wykonane kablami YAKY4x35mm i YAKXS 5x35mm, układanymi w rurach karbowanych giętkich o śr. 75mm, w miejscu przewiertu, kabel układany w osłonie z rury gładkiej, sztywnej o średnicy 110mm, grubość ścianki rury 6,3mm;
- 47 słupów stalowych, stożkowych, sześciokątnych o wysokości 8m, z wysięgnikiem o wysokości 1000mm i długości ramienia 1500mm;
- Fundamenty prefabrykowane, dedykowane dla stosowanych słupów;
- Oprawy oświetlenia drogowego wykonane w technologii LED;

Zakres prac:
- Budowa sieci kablowej oświetlenia terenu;
- Budowa skrzynki oświetlenia drogowego;
- Przewiert sterowany pod drogami i zjazdami;
- Montaż słupów oświetleniowych;
- Montaż opraw oświetleniowych;
- Montaż uziemień;
- Wykonanie połączeń elektrycznych;
- Wykonanie pomiarów rezystancji uziemień, izolacji kabli oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej;
- Przywrócenie terenu budowy do stanu poprzedniego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221250-9 - Roboty podziemne inne niż dotyczące tuneli, szybów i kolei podziemnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 11

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327739,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519060,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327739,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LINTER ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472572184

7.3.3) Ulica: Tadeusza Boya-Żeleńskiego

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-105

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327739,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-17
2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane