Opracowanie koncepcji rozwoju społeczności energetycznych OZE w Gminie Brzozów.
GMINA BRZOZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00501626
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00501626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-28 19:03
- Lokalizacja
- Brzozów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-379a8363-4d26-44ae-a83e-74a4e52d0aa4
- Identyfikator
- 6861556400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501626 z dnia 2025-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji rozwoju społeczności energetycznych OZE w Gminie Brzozów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzozów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 133061061
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-379a8363-4d26-44ae-a83e-74a4e52d0aa41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie koncepcji rozwoju społeczności energetycznych OZE w Gminie Brzozów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-379a8363-4d26-44ae-a83e-74a4e52d0aa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036019/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Opracowanie Koncepcji Rozwoju Społeczności Energetycznych OZE w Gminie Brzozów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Rozwój nowych społeczności energetycznych OZE w Gminie Brzozów”, realizowanego w ramach naboru KPOD.03.12-IP.05-001/23, tj. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycje B2.2.22.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.56.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Koncepcji Rozwoju społeczności energetycznej, zgodnie z wymaganiami wytycznych KPO dla inwestycji B2.2.2 dotyczących instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE) realizowanych przez społeczności energetyczne w tym dokonanie kompleksowej analizy interesariuszy oraz wykonanie działań informacyjno-edukacyjnych polegających na organizacji spotkań informacyjno-edukacyjnych a także opracowanie materiałów informacyjno-promocyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia.
CPV: 71241000-9
W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z upływem terminu realizacji projektu w ramach którego wykonany miał być przedmiot zamówienia oraz w związku z rozwiązaniem umowy o dofinansowanie brak jest interesu publicznego w dalszym prowadzeniu postepowania oraz wykonaniu zamówienia.| 2025-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |