Poprawa efektywności energetycznej budynku ochrony zdrowia w Zagórzu

Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zagórzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00501657
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00501657/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-28 20:40
Lokalizacja
Zagórz, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c31c9c62-b5d3-49a7-a785-2bd48c1c0b13
Identyfikator
6871687109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneStolarka drewnianaRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MONT-INOX WELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSanok, PL · lot 0
2 166 030 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00501657 z dnia 2025-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku ochrony zdrowia w Zagórzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zagórzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370478657

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego

1.5.2.) Miejscowość: Zagórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 502 245 484

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@przychodnia-zagorz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umig-zagorz.ires.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c31c9c62-b5d3-49a7-a785-2bd48c1c0b13

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku ochrony zdrowia w Zagórzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c31c9c62-b5d3-49a7-a785-2bd48c1c0b13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00501657

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00411794/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Poprawa efektywności energetycznej budynku ochrony zdrowia w Zagórzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i środowisko” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00416769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP/2025/1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Zagórzu, tj.: filii Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zagórzu (SPZPOZ) przy ul. Piłsudskiego 16, 38-540 Zagórz.
2 Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty termomodernizacyjne polegające w szczególności na dociepleniu ścian zewnętrznych; dociepleniu stropu; dociepleniu podłogi w piwnicy, dociepleniu podłogi na gruncie na parterze, wymianę stolarki okiennej i montaż rolet; wymianę stolarki drzwiowej; modernizację systemu grzewczego.
2) roboty budowlane i montażowe w zakresie infrastruktury związanej z dostępnością dla osób niepełnosprawnych w budynku oraz przy budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zagórzu.
3) roboty wykończeniowe.
3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarach robót - załączniki nr 6, nr 7, nr 8 do SWZ.
4 Zamawiający informuje, że załączona dokumentacja projektowa ma szerszy zakres niż zakres prac przeznaczony do realizacji, z uwagi na wykonane już w I etapie prace, które obejmowały wykonanie szybu windowego w stanie surowym (bez dachu), schodów wew., i części wyburzeń. Zamawiający załączył rysunki obrazujące, które roboty zostały już wykonane. Ponadto, zostały opracowane rysunki zamienne (pomieszczenia rehabilitacji pierwotnie usytułowane na parterze będą na piętrze). Rysunki zamienne również zostały załączone do dokumentacji.
5 Szczegółowe zapisy w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały wskazane w dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45422100-2 - Stolarka drewniana

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2166030,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2441550,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2166030,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MONT-INOX WELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387210944

7.3.3) Ulica: ul. Kiczury 12a

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

a) SANBUD sp. cywilna Marian Pastuszak, Kazimierz Pastuszak – realizacja zamówienia w zakresie realizacji robót budowlanych przez cały okres jego realizacji.
b) GM SoftTech Grzegorz Matuła - oddanie do dyspozycji wykonawcy osób które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2166030,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane