ADAPTACJA POMIESZCZENIA oraz DOSTOSOWANIE PLACÓWKI DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI w ramach projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla ZS nr 1 w Zgierzu”.

Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00502191
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00502191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-29 09:19
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-505febcf-0077-4920-b31b-72e34f2c2e70
Identyfikator
7321064763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ JĘDRZEJEWSKIŁódź, PL · lot 0
209 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00502191 z dnia 2025-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ADAPTACJA POMIESZCZENIA oraz DOSTOSOWANIE PLACÓWKI DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI w ramach projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla ZS nr 1 w Zgierzu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000193430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 89/91

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marzena.kolata@ekonomik.miasto.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekonomik.miasto.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-505febcf-0077-4920-b31b-72e34f2c2e70

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ADAPTACJA POMIESZCZENIA oraz DOSTOSOWANIE PLACÓWKI DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI w ramach projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla ZS nr 1 w Zgierzu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-505febcf-0077-4920-b31b-72e34f2c2e70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00502191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu” w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353718

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D.S.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ADAPTACJA POMIESZCZENIA NA POTRZEBY PRACOWNI REJESTRACJI OBRAZU oraz DOSTOSOWANIE PLACÓWKI DO POTRZEB OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI w ramach realizacji projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu”. zerwanie paneli ściennych
Zakres prac:
W ramach zamówienia przewiduje się następujące roboty budowlane:
Zadanie 1. Adaptacja pomieszczenia na potrzeby pracowni rejestracji obrazu
Zadanie 2. Dostosowanie placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
Rozwiązania równoważne: zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych.
2. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na:
Zamówienie nie zostało podzielone na części ze względu na charakter planowanych prac oraz potrzebę ich sprawnej i spójnej realizacji. Pomieszczenie przeznaczone do adaptacji na pracownię oraz drzwi wejściowe, które również wymagają przebudowy, znajdują się bezpośrednio obok siebie, co sprawia, że roboty budowlane oraz instalacyjne stanowią funkcjonalną całość. Podział zamówienia mógłby spowodować trudności w koordynacji prac, opóźnienia w realizacji oraz ryzyko niezgodności technicznej pomiędzy poszczególnymi elementami inwestycji. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości, ciągłości i bezpieczeństwa prowadzonych robót, zamówienie zostaje udzielone jako jedno zadanie.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPACT TOMASZ JĘDRZEJEWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7291075637

7.3.3) Ulica: ul. Darniowa nr 42

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-493

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi