Dostawa wraz z montażem tymczasowego pawilonu biurowo – gospodarczego przeznaczonego na potrzeby P.G.K. Sp. z o.o. w Goleniowie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00482215
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00482215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-03 11:53
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36e111cf-c941-43b7-8319-babd372188a2
- Identyfikator
- 8560000407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482215 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem tymczasowego pawilonu biurowo – gospodarczego przeznaczonego na potrzeby P.G.K. Sp. z o.o. w Goleniowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810042260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. I Brygady Legionów 17C
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 914184426
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pgkgol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkgoleniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pgkgol.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot inny utworzony w szczególnym celu zaspakajania potrzeb o charakterze publicznym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem tymczasowego pawilonu biurowo – gospodarczego przeznaczonego na potrzeby P.G.K. Sp. z o.o. w Goleniowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36e111cf-c941-43b7-8319-babd372188a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/8/OT/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 180000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem tymczasowego pawilonu biurowo – gospodarczego przeznaczonego na potrzeby P.G.K. Sp. z o.o. w Goleniowie
2. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ – projekt architektoniczno – budowlany oraz projekt techniczny
3. Miejsce dostawy: teren Cmentarza komunalnego w Goleniowie, ul. Przestrzenna 1, 72-100 Goleniów.
4. Pawilon ma być obiektem kontenerowym, parterowym o dachu płaskim w całości wykonany jako kontener systemowy lub modułowy spełniający wymogi odnośnie efektywności energetycznej obowiązujących na dzień realizacji zamówienia (wg projektu budowlanego stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ.
5.Szczegółowe dane:
5.1. Pawilon posadowiony na płycie fundamentowej, składający się z modułów kontenerowych 20 stopowych, o wymiarach: 2,5x6,0x2,8m.
5.2. Szerokość elewacji frontowej budynku: 12,12 m. Wysokość budynku: 2,96 m
5.3. Elewacje wykończone poszyciem z blachy stalowej malowanej w kolorze grafitowym, z okładziną z paneli drewnianych w naturalnym kolorze drewna, wykonany zgodnie z projektem budowlanego stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ oraz wizualizacji stanowiących załącznik nr 10 do SWZ
5.4. Rynny i obróbki blacharskie wg rozwiązania systemowego.
5.5. Stolarka zewnętrzna w kolorze grafitowym.
6. Przedmiot zamówienia zostanie posadowiony na uprzednio przygotowanym, przez odrębnego Wykonawcę Robót budowlanych wskazanego przez Zamawiającego, podłożu. Transport, rozładunek i montaż (bez prac wykończeniowych) w miejscu wskazanym przez Zamawiającego zapewnia Wykonawca dostawy stanowiącej przedmiot niniejszego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na przedmiotowe postępowanie nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |